Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Ya Uyanacaksın Ya Uyanacaksın

Sabahları bir türlü uyanamamak bir çoğumuzun ortak sorunu olsa gerek. Uykumuzun en tatlı yerinde hain hain çalar alarm. Ya sesi umursamayız ya da alarmı kapatıp kaldığımız yerden devam ederiz uykumuza. Bazen uyku galip gelir, 2 dakika kestirme olur yarım saat ve geç kalırız. Eğer sizi anlattıysam bu çalar saatler sizin için demektir.

Bu puzzle çalar saat, alarmın çalmasıyla birlikte parçalarını havaya fırlatıyor. Ve siz onları bulup yerine koymadan da susmuyor. Pilini çıkarmakta iyi bir çözüm olabilir  :)


Bu çalar saat çaldığında içinden bir hedef tahtası çıkıyor ve siz onu 12'den vurmadıkça susmuyor. Saati karşınıza silahı yanınıza koyun:)

Bana bu yöntemler vız gelir diyorsanız tahmin ediyorum ki bu saate dayanaamzsınız. Çünkü uyanmazsanız bu saat paranızı yiyor. Gece yatmadan saatin içine para koyup alarmı ayarlıyorsunuz. Size tanınan süre içinde alarmı susturmazsanız paranız parça parça oluyor:)
Uyanma vakti geldiğinde bu saatin pervanesi saati terk ediyor ve uçmaay başlıyor. Siz ayağa kalkıp pervaneyi yerine koymadığınız sürece de saat susmuyor.


                   Bu zıpır saat  alarm çalınca komidinin üstünden atlayıp kaçmaya başlıyor. Tabi sizde susturmak için peşinden yataktan atlıyorsunuz.                     

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll