Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Mimlendim Madem Düşünme Vakti Şimdi -1-

Blog arkadaşım, destekçim Deeptone beni bloğunda mimlemiş. Kendisinin kalemi kuvvetli olduğundan döktürmüş ama benden öyle akıcı, vurucu cümleler beklemeyin. Biraz düşünüp, yüreğimi dökeceğim sadece o kadar. Edebiyatım hiçbir zaman iyi olmadı.Mim konusu: İçinizdeki sesi dinler misiniz?

 İçimdeki ses; ben birşeyler düşünürken bana fikir veren mi, yoksa beni bazı seçimlere iten kuvvetli his mi, yoksa her ikiside mi bilemiyorum. Bana göre hayatta iki en önemli seçim var, biri iş seçimi diğeri eş seçimi. Çünkü birini yanından çıkıp diğerine gidiyorsun. Hayat ikisi arasındaki git gelden ibaret. Çok şükür bu iki seçimide iyi yaptığımı düşünüyorum. Ama beni bu seçimlere iten içimdeki sesmiydi yoksa şansmıydı bilemiyorum ama en içimdeki sesten çok şansıma inanıyorum.

Bende adet yerini bulsun diye Zeynep Kozan dostumu mimliyorum.

12 yorum:

 1. :))))) geliciiim yineeee ama hoşuma gittti güldüm bileeeeeee peki peki içindeki sesin diil hadi şanslı ollllll. bu arada sayiden şanslısın ama iş ve özel hayattan başka ne var ki. ikisinde de mutlusun oh oh hayat sana güzel :))))) işyerine ve eve bol bol nazar boncuğu filan bişiler koy ne biliyiiim. :) herkes işinden kocasından şikayetçi. şanslısın evet ama içindeki ses diiiiiil.
  :)))))))
  hihihi.
  :)


  ha bi de bu nası mimmmm episodlar halinde miiiii :)))))

  YanıtlaSil
 2. Her zaman beklerim. Maşallah de dilini ısır:) Eşimde bana sürekli hayat sana güzel der:) son cümleyi anlamadım. episod ne demek türkçe konuş:)

  YanıtlaSil
 3. episod bölüm chapter dimek, romanlardaki ve dizilerdeki bölümler.
  :)

  düşünme vakti-1 demişsin ya.

  :))))


  bence goncan haklıııııı.
  :))))
  ha ha ha

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o başlığı kaç saatte buldum biliyor musun sen? Her mimde başlık düşünsem işimiz var. mimlendikçe 2, 3, 4 diye gidecek. Follow me tatilde, follow me lunaparkta, follow me doğum yapıyor :) :)

   Sil
 4. Ne kadar şanslı olduğuna inanırsam o kadar şanslı olursun zaten :) Önemli olan pozitif kalmak ve içimizdeki sesin de sadece pozitif konuşmasına prim vermek :))) Öpüyorum çok!

  YanıtlaSil
 5. Benim o yüzden mi her işim rast gidiyor diyorsun:) Maşallah diyelim biz genede. EVrene pozitif pozitif enerjiler göndermeye devam o zaman. Ben çok şanslıyım. Ben çok şanslıyım. (maşallah maşalalh:) )

  YanıtlaSil
 6. İş ve eş seçimi anahtar kelimeler sanırım :)
  Hayat sana güzelmiş gerçekten maşallah diyorum :)

  YanıtlaSil
 7. Huzurun daim olsun canım...ama eminim iç sesininde vardır etkisi bu kadar güzellikte :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin çok teşekkür ederim. kimbilir belkide vardır:)

   Sil
 8. bunu okuyup güldüm ki yine.
  ne edebiyatı beeee ne güzel ifade ediyosun iştee.
  :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll