Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

 

Kandil günlerinin çocukken bana ifade ettikleri, akrabalarımın sesini duymak, helva ve hamur kzıartması yemekti. Bir de gece yatağa girdiğimde bol bol dua etmekti elbette. Devir değiştikçe komşulara da helvalar dağıtılmaz oldu. Evlenince ben her kandilde kandillik hamur yada tatlı hazırlayıp dağıtacağım demiştim. Ama sadece bir kere yapabildim. İşten çıkıp iki ailemizide ziyarete gittiğimizden mutfağa giremiyorum.Bugün de o günlerden biri.Bu gece hayırlı bir gece. Yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.10 yorum:

 1. bizim evdede helvalar yapılır hamurlar kızartılırdı..herkesi telefonla arar kandillerini kutlardık..trt de mevlüt dinlerdik..evlendim bir kere helva yapıp bir kaç komşuya verdim ama gerisi gelmedi fırsat olmadı...şuan devam eden tek şey telefonla kutlamalarımız canım..

  seninde kandilin mübarek, duaların kabul olsun canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Aslında yazımı yazdıktan sonra aklıma geldi bie gün önceden akşam mesela kandşl simidi hazırlayıp ertesi gün dağıtabiliriz. Bir sonraki kandilde inşallah yapabilirim ben bunu.

   Sil
 2. sizinde kandiliniz mübarek olsun umarım bu gece bütün dualarınız kabul olur:)) ayrıca portföy çantam için yazdıklarınız çok güzeldi çok teşekkür ederim her zaman bloguma beklerim sevgiler....

  YanıtlaSil
 3. seninde kandilin mübarek olsun,amin..

  YanıtlaSil
 4. Geceniz mubarek olasun/ Duaniz ibadetiniz kabul bulsun.
  Iyi gunler..

  YanıtlaSil
 5. Geceniz mubare olsun. Duaniz ibadetinzi kabul bulsun.
  Sevgiler iyi gunler..

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll