Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bayram Ziyaretleri İçin Farklı Hediye Alternatifleri

Evlerde bayram temizliği ve bayram tatlısı telaşı başlamasına az kaldı. Biz daha yeni evli olduğumuzdan ve en küçük biz olduğumuz için de kimse bize bayram ziyaretine gelmiyor. Ben de böylece bayram hazırlığı telaşlarından kendimi sıyırmış oluyorum:) Bayram gelince bizde de ziyarete giderken ne götürsek telaşı başlıyor. Havlu ve kolonya iyi bir alternatif olsa da tatlı birşey götürmek adet olmuş bir kere. Çikolataya alternatif olarak butik kurabiye paketleri de tercih edilebilir. Cikolataperileri.com sitesinden bayrama özel tasarlanacak kurabiye çeşitleri siparişi verebilirsiniz. Oldukça şık tasarımı ve eşsiz lezzeti ile bu kurabiyeler bayrama renk ve tat katacaktır.


Sitede kurabiye dışında çok lezzetli special çikolata çeşitlerini de bulmak mümkün. Bu özel çikolatalar ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll