Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bebeğinizin İhtiyaç Duyduğu Bebek Bakım Ürünleri

Özellikle hassas ciltlere sahip bebekler için bakım ürünü bulmak çok zordur. Satın alacağımız ürünler saf, doğal, aynı zamanda işlevsel olmalıdır. www.ePazaar.com sitesinde satışa sunulan GAIA organik bebek ürünleri doğal kaynaklardan elde edilen sertifikalı bileşenlerle zenginleştirilmiş olup cildi tahriş eden ve kanserojen etkileri bulunan paraben, glikol, sülfat, lanolin gibi zararlı maddeleri içermemektedir.
Saç şampuanı, vücut şampuanı, yatıştırıcı losyon, nemlendirici losyon, saç şekillendirici losyon, hediye/seyahat setinden oluşan bu ürünleri gönül rahatlığı ile bebeklerinize kullanabilirsiniz.
Sitede ayrıca bayan ve erkek bakım ürünleri(parfümler, cilt bakım, saç bakım, makyaj ürünleri) de piyasa fiyatlarının altında satışa sunuluyor. Üstelik 90 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz… Kredi kartı/havale ile ödeme yapabildiğiniz gibi gelen kargo görevlisine mal bedelini ödeyerek de ürünlerinizi teslim alabiliyorsunuz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll