Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çok Şık Rattan Ayna Modelleri

Evimde çok geniş bir antrem var. Annemin aldığı ve çok beğendiğim telefonluğumun üzerine ayna asmak istiyorum. Spor bir dekorasyona sahip antrem olduğu için rattan ayna modeli gayet şık bir görünüm oluşturacaktır diye düşünüyorum. Rattan aynalar konsol aynası olarak da rahatlıkla kullanılabilir bence.  Bu elips ayna modeli salon dekorasyonuna da çok yakışır.

Ben telefonluk üzerinde kullanacağım için rattankoku.com sitesinde gördüğüm yuvarlak rattan ayna modeli benim antrem için daha ideal olacaktır.
Aslında dikey elips olan bu ayna modelini de tercih edebilirim.


Rattankoku.com e-ticaret sitesinde ayna modelleri dışında son zamanlarda favorim olan çubuklu oda kokuları da bulunuyor. Üstelik pek çok koku çeşidini de bulmak mümkün. En sevdiğim çiçek olan  lilyum'un kokusunu taşıyan oda kokusu çeşidi de bu sitede satışta. Parfümlere eşsiz bir koku kazandıran sandal ağacı ve sedir ağacı kokuları artık mekanımızı da mis mis kokutabilir. Bu ürünlerin görünümleri de oldukça şık. Koku, rattan ile dekoratif bir obje oldu.
4 yorum:

  1. blogunu cok begendim bende Prensesin Masalina beklerim Sevgiler :)

    YanıtlaSil
  2. sonuncu ayna çok hoş aslın da hepsi güzel özellikle çerçeve görünümü harika

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll