Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokuları

Koku benim için en önemli duyulardan biri. Eşim traş olduğunda yanağını koklamaya doyamıyorum. Traş sonrası losyonu o kadar güzel kokuyor ki... Ama malesef oda kokuları konusunda bir türlü aradığımı bulamadım. Marketlerde satılan oda kokusu alternatifleri beni tatmin etmedi. Geçen gün bir arkadaşımın butiğine uğradım. Aman Allah'ım o nasıl bir güzel kokuydu öyle. Mis gibi kokuyordu dükkanı. Bambu çubuklu oda kokusu kullanıyormuş. Gerçekten çok doğal ve ferah bir koku kaplamıştı mekanı. Aradığımı sonunda bulmuştum. Hemen internetten sipariş vermek için araştırmaya koyuldum. Biranda.com.tr sitesinde satılıyormuş. Bugün iki adet yasemin bir adet de vanilya kokulu ürün sipariş verdim. Sabırsızlıkla ürünlerimi bekliyorum.

Ürün bir adet seramik vazo, 30 ml koku ve dekoratif bambu çubukları ile oldukça da şık bir tasarıma sahip. En büyük özelliği ise mekanlarda uzun süre ferahlığını ve mis kokusunu koruması imiş.Sipariş ettiğim üç adet ürünü yatak odamızda, mutfağımızda ve salonumuzda kullanmayı düşünüyorum. Aslında 2 ürün alacaktım ama sitede 3 al 2 öde kampanyası vardı. Böylece 3 ürünü 47,80 TL'ye satın almış oldum.Sonunda evimiz hak ettiği mis kokuya kavuşacak. Bambu çubukları arada ters çevrilirse kalıcılığı daha artıyormuş. Bu da benden size dip not olsun:)

2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll