Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Organik Ürünler İle Daha Sağlıklı Bir Yaşam

İnsan oğlu kendi elleriyle doğayı ve doğal ürünleri yok etti. Baktık ki sağlık elden gidiyor şimdi de geriye dönüş yapıp organik ürün kullanmaya özen gösteriyoruz. Malesef kanser çok yayıldı. Benim çevremde de pek çok kişi bu dertten müzdarip. Bu yüzden yediklerimiz içtiklerimiz daha da önemli. Bizde eşimle bir süredir organik ürün kullanımına özen gösteriyoruz. Organik ürünler sadece gıdayla sınırlı kalmıyor. Kişisel bakım ürünlerinden tekstile kadar pek çok ürün organik olarak elde edilebiliyor. Bizde işe organik gıdadan başladık. İnşallah sırayla diğer tüm ürünlerde organiğe terfi edebiliriz. Organik Mağazam sitesini arkadaşım tavsiye etmişti. Bizde bal ve zeytin yağı sipariş verdik. Her iki ürününde tadı ve kokusu muhteşem. Eğriçayır'ın keçiboynuzu balını kesinlikle tavsiye ediyorum.


Sipariş verdiğimiz zeytinyağı da erken hasar naturel sızma zeytin yağıydı. Onunla yaptığım salatama doyum olmadı.

Kuaföre gitmeye vaktim olmadığı için bir süre saçıma bakım yapamıyorum. Saçlarım iyice kurudu ve dökülmeye başladı. Sitede satışta olan organik zeytinyağlı saç bakım kremi de bu yüzden ilgimi çekti. Zeytin yağının saça ne kadar iyi geldiği biliniyor. Bu ürün saçımı eski ışıltısına kavuşturacaktır.Organik setrifikalı kozmetik ürünlerini de cilt sağlığı için kullanmak lazım aslında. Cildimize zarar vermeden de güzelleşmek mümkün nasılsa.
Cildimizle en çok temas halinde olan sabunların da organik olması da önem taşıyor.
Organik ürünlerle olan samimiyetime gıdadan sonra organikmagazam.com da bulunan organik bakım ürünleri ile devam etmeyi düşünüyorum. Çünkü cildimi ve sağlığımı seviyorum.

1 yorum:

  1. Olive farm'ın datçadaki yerlerini gezmiştim iannılmaz harika bir yer sadece zeytinyağından üretilen ürünler yapıyorlar. Özellikle duş jeli harika tavsiye ederim.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll