Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Her Evin İhtiyacı Ayakkabılık Modelleri

Biz bayanlar hoşumuza giden bir ayakkabı gördüğümüz zaman dayanamıyoruz maalesef. Kaç çift ayakkabım var saymadım. Ama hem portmanto hem de ayakkabılık görevi gören dolabımızda hiç boş yer kalmadığı gibi depo gibi kullandığımız çocuk odasında da bir karmaşa hakim. Evimizde geniş bir antre olduğu için bu alanı değerlendirmemiz gerekiyor. Yüksek depolama kapasiteli ayakkabılık modelleri işimizi gördür diye düşünüyoruz. Son dönemlerde aynalı ayakkabılık modelleri oldukça popüler. Hem işlevsel hem de şık bir görünüme sahip bu modelleri çok beğendim. Hesaplı bir alışveriş için biz genellikle online alışverişi tercih ediyoruz. İndirimlr.com sitesinde online mağazalara ait hediye çekleri oluyor. Çoğu zaman bu hediye çeklerini değerlendiriyoruz. Araştırma sonucu derlediğim ayakkabılık modellerini belki sizin de ihtiyacınız olabilir diye paylaşmak istedim. Benim favorim birinci beş bölmeli ayalı ayakkabılık modeli. Ya sizin favoriniz hangisi?


5 yorum:

 1. Şu sıralar tamda ihtiyacım olan bir yazı yazmışsın,teşk.ederim.Bizde acil ayakkabılık arıyoruz bakalım nerden alıcaz:)

  YanıtlaSil
 2. ben en çok aynalı ve sürgülü ayakkabılıkları seviyorum :))

  YanıtlaSil
 3. bende aynalı olan ikinci resmi begendim canım :)

  YanıtlaSil
 4. Nereden alabilirim burdan begendigim modeli

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll