Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kurdaleden Çok Şık Bir Kolye YapımıHep tasarım ürünlere bakıp imrenecek değiliz ya, biraz da kendi el emeğimiz ile gurur duyalım değil mi:) Bu zarif kolyeyi çok beğendim. V yaka bluzlerle ve straplez bady ile çok iyi bir kombin oluşturabilir. Hatta bu şık kolyeyi abiye kıyafetlerle de kullanmak mümkün. Sizde benim gibi bu modeli çok beğendiyseniz işte size adım adım kurdale kolye yapımı.

- Öncelikle kumaş seçiyoruz. Parlak bir kurdale ya da şık bir kumaş parçası işimizi görecektir. Başarılı bir sonuç için 7 cm eninde 50 cm boyunda kurdale ya da kumaş parçası seçmek yeterli.

- Seçtiğimiz parçanın bir ucundan içe katlayarak dikiyoruz.


- İpi uzun bırakarak dikişimizi tamamlıyoruz.

- Dikince oluşan aralıktan kolye sapımızı seçiriyoruz. Altın rengi ve ya gümüş renkli zincirler bu iş için ideal olsa da deri ve ya misina kullanmak da mümkün.

- Bıraktığımız ipi yavaş yavaş çekerek kolyemizi büzüyoruz ve düğümleyip fazla ipi koparıyoruz.

- Gelelim kolyemizi nasıl kapacağımıza. Bunun için zincirle aynı renk küçük çengelli iğne işimizi görecektir.Kolyemiz kullanıma hazır. Aynı uygulamayı her türlü kumaş ve sap ile yapmak mümkün.5 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll