Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tasarım Harikası Bernardo Yemek Takımları

Bernardo oldukça yemi bir marka olsa da ve sattığı hiç bir ürününü kendi fabrikasında üretmiyor olsa da zannediyorum ki doğru pazarlama stratejileri sayesinde kısa sürede popüler bir marka olmayı başardı. Çeyiz hazırlığı yapan herkes illa bir göz atmıştır Bernardo mağazalarına. Ben de bir yemek takımını beğenmiştim. Defalarca kez gidip gelmeme rağmen almamıştım. Daha sonra Biev'de yemek takımımı gördüm ve ilk görüşte aşk orada başladı:) Bernardo'dan da su bardaklarımı ve runner aldım. Sizin için bu postumda bernardo yemek takımlarını derledim. Benim favorim bone chine yemek takımları. Asaletleri ve görünümleri sizce de bambaşka değil mi?
8 yorum:

 1. Bernardo'nun ürünleri gerçekten çok güzel,
  benimde çeyizimde misafir yemek takımım bernardo,
  burada ; http://www.emresra.com/2012/07/bernardo-yemek-takm.html ...

  aslında sondan ikinciyi en çok begenmiştim ama onun fiyatı çok oldugundan miranda yı tercih ettim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. seninki de çok şıkmış iyi günlerde kullan canım

   Sil
 2. Ahhh Bernardonun ürünlerine bayılıyorum ama çok pahalı:(((6 tane pasta tabağı ve kahve fincanına indirimde 150 lira ödedim.Yemek takımın çok şık iyi günlerde kullan canım sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. sondan ikinci olanı çok beğendim canım..hatta gerçeğini gördüğümden beri aslnda aklımda ama kendi takımlarımı hem çok seviyorum hemde kırılmadan değiştirmekte olmuyor ..ben evlenirken bernardo yoktu sanırım hiç görüğümü hatırlamıyorum..varsada bukadar tanınmış değildi..
  bernardo esse biev girdimmi çıkasım gelmiyor :))

  YanıtlaSil
 4. benim yemek takımım,kahvaltı takımım, vitrine konan bardak takımım tencerelerimin hepsi bernardo ve çok severek kullanıyorum.9.görseldeki bardaklar da benim bardak setimden. görünce bir sevindim.:)

  YanıtlaSil
 5. çok şık hepside çok begendım

  YanıtlaSil
 6. İlk yemek takımı benim. Fakat kullanmaya kıyamıyorum :)

  YanıtlaSil
 7. Merhaba bende çeyizim için bernardo almak istiyorum ancak misafir yemek takımları makinede yıkanabiliyor mu desenleri çıkyor mu.

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll