Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Farklılık Arayanlara Özel Tasarımlar

Yaratıcı tasarımlara olan ilgimi artık hepiniz biliyorsunuz. Bu bloğu açmama neden olan da bu özel ilgim zaten. Farklı tasarımları incelemeyi ve onları sizlerle paylaşmayı seviyorum. Genelde bu tasarımlar yabancı tasarımcıların ürünü oluyor ve malesef o güzel ürünleri ülkemizde bulamıyoruz. Tek çare özel olarak ürettirmek oluyor ve bu da çoğu zaman mümkün olmuyor.


Geçenlerde tasarımcılar tarafından özel olarak tasarlanan ve farklılık arayanlara hitap eden ürünlerin satışını yapan bir site keşfettim. Özel ürünlere sahip olmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan bu siteyi size de tanıtmak istedim. DesignLocks sitesinde yerli ve yabancı özgün tasarımcıların ürünleri indirimli fiyatlarla ve kampanya süresi boyunca satılıyor. Ürünler incelendiğinde sitenin amacının sıra dışı ürünlere Türk halkının da ulaşmasına aracılık yapmak olduğu anlaşılıyor. Her gün yeni kampanyalar satışa sunuluyor. Bu dönemde de yılbaşına özel ürünlere yer verilmiş. Farklı hediye alternatifleri arayanların mutlaka sitedeki aktif kampanyalara göz atmasını tavsiye ederim.

Bu şık cüzdanlar DesignLocks editörü Selen Hanım tarafından Nişantaşı'ndaki Atölye Mariposa'dan seçilmiş.


Sevdikleriniz için ideal yılbaşı hediyesi olacak bu ürünler farklı tasarımı ile de göz dolduruyor. Sevdiklerinize özel hediyeler, Kız arkadaşınıza özel hediyeler, Erkek arkadaşınıza özel hediyeler kategorileri arasından kolayca seçim yapmak mümkün.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll