Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Birbirinden Güzel Çocuk Odası Perde Modelleri

Daha çok yolun başında olsak da, ufak ufak hardiye olarak kullandığımız çocuk odasını bu durumdan kurtarmak için çalışmalar yapmaya başladık. Öncelikli olarak o odadaki fazlalıkları depolayabileceğimiz mekan arayışına girdik. Ekstra depolama dolabı yaptırarak bu sorunu kısmen de olsa çözdük. Daha cinsiyetimiz belli olmadığı için alışverişe başlamadık ama ben şimdiden araştırmalara başladım. Evimize perde yaptırırken çocuk odasına sadece stor güneşlik yaptırmıştır. Oraya güzel bir perde yaptırmak lazım. Kendim için ve sizin için çocuk odası ve bebek odası perde modelleri derledim. Perdeleri kenara toplamak için pelüş oyuncaktan yapılan süslemeye ise bayıldım. Bunu kesin uygulamam lazım:)6 yorum:

 1. canım bebişmi geliyor:)))tebrik ederim :)ayy çok sevindim:))Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin canım..perdelerin hepsi birbirinden cici görünüyor.. bebişinin odasının çok zevkli bir bebek odası olucağına eminim canım ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım. İnşallah gönülümüze göre olur yavrumuz da beğenir:)

   Sil
 2. Ooooo maşaAllah tebrikler canım çok sevindim bebişe.Hayırlı ,uğurlu olsun .Perdelerin hepsi ayrı güzel inan seçim dahi yapamadım.Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Bakalım biz nasıl seçicez.

   Sil
 3. tebrikler
  çok güzel karartma yapan bir güneşlik (sabah-öğle uykusunun farkındalığı için) ve cici bir tül yeter. Lütfen yere kadar yaptırma,ayaklanma aşamasında asılıyorlar.
  büzgülü müzgülü fonlar, fırfırlı kenarlar, fiyonklar vb tamamen toz toplamak için faydalı. bebeğe hiç iyi gelmez.
  ben olsam...
  prensesli, toy boy yazan ya da onun altındaki derim. sade.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler, yer kadar yaptırıcam mecburen çünkü çocuk odamın camı yere kadar :S Ama dediğin gibi asılabilir ona da çözüm bulmak lazım. Storunu zaten var yaptırmıştım belki ip perde yaptırırım.

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll