Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çocuklarla Kartondan Sepet Yapalım


Çocuklarla yapılacak pek çok aktivite bulunuyor. Çocukların el becerilerinin gelişmesi ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için haftanın belli günü aktivite günü ilan edebiliriz. Kreşe giden çocuklar orada öğretmenleri ile pek çok etkinlik yapsa da duygusal açıdan evde anne ve baba ile yapılacak etkinliğin yerini tutmayacaktır tabi ki. Fotoğraftaki bu sepeti çok beğendim. Çocuğunuz karton sepet yapımını tamamladıktan sonra içine istediğini koyabilir. Hatta bu sevimli sepetlerin içine çikolata, lavanta kesesi, şeker gibi ikramlıklar koyarak ve etiket iliştirerek davetler için şık bir ikram sepeti hazırlayabiliriz.

Malzeme Listemiz

- Sepet Kalıpları

- Beyaz Karton

- Makas

- Yapıştırıcı

Sepet kalıplarını bu postumda sizinle paylaşıyorum. Sizin yapmanız gerek bu kalıplardan beğendiğinizi kartona bastırmak. Daha sonra işaretli yerlerden keserek ve katlayarak sepetimizi oluşturuyoruz. Son olarak yapıştırıyor ve sepetimizi tamamlıyoruz. Arzu ederseniz fotoğraftaki gibi kurdele ile süsleyebilirsiniz. Kolay Gelsin. İşte Örnek Kalıplar; 
3 yorum:

  1. Gayet hoş ve güzel..

    YanıtlaSil
  2. Değerli arkadaşlar, "Türkan'a özgü" (turkanaozgu.blogspot.com) isimli blogger hanımefendi sizi ulaşamadığını ve benim bildirmemi rica etmişti. Ben de elçiye zeval olmaz düşüncesiyle iletmek istedim. Proje çok hoş bu arada.. teşekkürler:). Sevgiler.

    YanıtlaSil
  3. Canım çokkk yoğunum bu aralar oğlum yanımda iş sonrası mutfaktan çıkamıyorum:)))Sağlık olsun ,bugün yorum bırakan dostlarıma ve kardeşlerime uğramak istedim,sevgiler..

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll