Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Örgü Şapkalar İçin Yaratıcı Bir Fikir

Örgü modelleri çok seviyorum ama malesef örgüye bir yatkınlığım yok. Eşimle daha evlenmediğimiz dönemde ona atkı örmek istedim. Model seçtim bir de örgüden çok anlıyorum ya:) İpi ve şişi temin ettim. Baş danışmanım tabiki annem:) Sağolsun beğendiğim örneği inceledi ve aynısını örnek olarak çıkardı bana. Tam da öğrettiği gibi yapsam da arada sürekli imlek atlıyordum ve hiç muntazam olmuyordu. Annemin ben yapayım ısrarlarına rağmen inat ettim. Ama tabiki sonunda annem kazandı:) Yamuk yumuk birşey vermek istemedim aşkıma:)

 Bu fonksiyonel bebek şapkasını da çok beğendim. Ama akıllandım, tabiki denemeye kalkmayacağım:) Anneme göstereyim de yapıversin bari. Bu tığ içi bebek şapkası oldukça kolay görünüyor, tabiki biraz olsun kabiliyeti olana:) Bu şapkada asıl hoşuma giden detay çiçeklerin dikişle değil düğme ile şapkaya tutturulması.


İstenilen renklerde çiçek hazırlayarak siz de örgü çocuk şapkasını birden fazla şapkaya çevirebilirsiniz. Aynı mantıkla pek çok şey yapılabilir. Ben bu fikri çok sevdim.


8 yorum:

 1. Çok şirin:) şapkalar, bantlar aksesuarlar bebeklere çocuklara ne kadar da yakışıyor, hele de soft renkler olunca onlarda harika duruyor:).

  YanıtlayınSil
 2. aa süpermiş düğme ile tutturma fikri :)

  YanıtlayınSil
 3. Çok güzel bir şapka modeli düğmeli ve rengarenk çiçeklerin görülerek her kıyafete uygun takılması daha da güzel.

  YanıtlayınSil
 4. Harika bir fikirmis tam benim kizlara gore, kiyafetine uygun giydirmeyi seven anneler icin pratik. Yoksa her kiyafete uygun aksesuar almak baya bir masrafli oluyor maalesef :((

  YanıtlayınSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll