Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bebek Ve Çocuk Odaları İçin Aydınlatma Yapalım

Evimizi dekore ederken çocuk odasına sadece güneşlik stor diktirmiştim. Aydınlatma yerine de sadece ampul taktık idareten. Ama odanın sahibi geleceğine göre yavaş yavaş o eksikleri tamamlamak gerekiyor. Bebek odası avize ve aydınlatma modellerini incelerken kolaylıkla yapılabilecek bir model gözüme çarptı. İkea ve yapı marketlerde kağıttan yapılmış küre aydınlatmaları çoğunuz görmüştür sanırım. Görünümleri şık olduğu kadar fiyatları da oldukça ekonomik. Bu kağıt aydınlatma modelleri ile çok hoş bebek ve çocuk odası lambası yapılmış. Malzemeler ise kolaylıkla bulunabilecek şeyler. Kağıt aydınlatma, kurdele, kapıştırıcı, sepet ve pelüş hayvanlar ile bu şık aydınlatma modellerini istediğini renk ve modelde siz de yapabilirsiniz.9 yorum:

 1. ayy çok tatlılar ya kendi odama bile yapabilirim^^

  YanıtlaSil
 2. bugünlerde tam da aradığım birşey bu.çok tatlılar.bunların küçüklerinden gece lambası bile olabilir.

  YanıtlaSil
 3. Hepsi çok cici:)))Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. merhaba, çok yaratıcı fotoğraflar, bende yeni ev döşeyen biri olarak ihtiyacım var bunlara. çok güzel fikir bir mağazada görmüştüm bende, çok şirin duruyorlar. çocuğum olunca aklımda:)

  YanıtlaSil
 5. çok şirinler, cıvıl cıvıl, tam çocuk odası... :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll