Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Popüler Kısa Saç Modelleri

Saçlarım çok döküldüğü için uzun saçı çok uzun süre kullanamıyorum. Kısa saç bana çok pratik geliyor. Tara ve çık:) Gerçi uzun saç kullanmaya alışık olan kişiler için de uzun saç pratik geliyordur. Onlar da topla ve çık kuralı ile saçlarını kısa sürede hazırlayabilirler. Dökülme sorunum olmasa ben de uzun saçı tercih edebilirdim belki. Kısa saçlarımla da oldukça mutluyum şuanda. Acil durumlarda çok kısa sürede düzleştirebiliyorum. Düzleştiriciyi saçarımı çok kırdığı için çok tercih etmesem de acil durumlarda hayat kurtarabiliyor:) Saçlarınızı kısa kestirecekseniz ya da kısa saçınız için farklı modeller arıyorsanız sizin için derlediğim kısa saç modellerine göz atabilirsiniz.


4 yorum:

 1. Canım benimde saçlarım çok dökülüyor zayıf kısa saçta yakışmıyor fazla:(((

  YanıtlaSil
 2. Benimde saçlarım döküldüğü için ve çok düz olduğu için kısa sacı tercih ederim.Saçlarım uzadığında sürekli toplu gezerim.En son saçlarımı 2.resimdeki (futbolcunun karısı)adını unuttum:)bayan gibi kestinmiştim çokta memnun kaldım.Şimdi biraz uzadılar,yine aynı model kestirmeyi düşünüyorum..Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. 1 2 kare de kıvrcık sac olaydı ıyıydı... duz saclarda bı baska guzel

  YanıtlaSil
 4. güzel modeller
  takipteyim artık
  vaktiniz olursa banada beklerim :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll