Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sezonun Modası Uzun Hamile Elbiseleri

Karnım büyümeye başladıkça 2013 hamile modasını araştırmaya başladım bende. Önümüz yaz olduğu için en rahat edeceğim hamile giysilerinin elbiseler olduğunu düşünüyorum. Hamile elbiseleri dışında koleksiyonuma hamile taytı ve tuniklerle oluşturduğum kombinasyonları da eklemek istiyorum. Hamile kıyafetlerini bulmak eskiden daha zordu. Şimdilerde ise pek çok kişi Lcw ve Defacto markalarının hamile giyim koleksiyonları ile pek çok ürünü uygun fiyatlarla satın alma imkanı buluyor. Henüz yaz koleksiyonları satışa sunulmadığı için ben alacak bir şey bulamadım pek. En beğendiğim uzun hamile elbiselerini derledim fikir olsun diye. Bu modellere benzer uzun hamile elbiseleri bulursam almayı ve havalı bir hamile olmayı planlıyorum:)


















4 yorum:

 1. Canım hepsi çok şık ama günlük giyimde en rahatı salopet:)))Rabbim
  kolaylık versin sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. YAZ SEZONU DAHA YENİ AÇILIYOR ,MUTLAKA GÜZEL ELBİSELER BULURSUN ,NE GÜZEL
  HEYECANLI BEKLEYİŞ.

  YanıtlaSil
 3. artık hamilelerde çok güzel giyiniyor :)

  YanıtlaSil
 4. ben yeni doğum yaptım.hamileliğim boyunca çok fazla kıyafet alışverişi yapmadım.fakat gebe mağazasından sloganlı hamile tshirtleri,pijama takımları aldım.kumaş kalitesi, renkleri ve sloganları çok tatlı.üstelik karnın ne kadar büyürse büyüsün daralma derdi yok.hamileliğin kaçıncı ayındasın? bebeğini kucağına aldığın dakika inan bambaşka bir dünyada buluyor insan kendini.herşeyin en güzelini senin ve bebeğin için dilerim.
  http://wishingbeauty.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll