Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Düğün Sezonu Açılıyor, Tüm Hazırlıklar Tamam Mı?

Yaklaşık 1,5 sene önce hayatlarımızı birleştirdik eşimle. Gerçekten düğün günü insanın en önemli günlerinden biriymiş, yaşayınca daha iyi anlıyor insan. Düğün zamanı göz açıp kapayıncaya kadar geçse de o büyülü anları kusursuz kılmak için hazırlıklara aylar öncesinden başlanıyor. Hayat ayrıntılarda gizlidir derler ya, işte gelin ve damat adayı da her ayrıntıya önem vererek o özel güne hazırlanıyor. Dugun.com sitesi, bu hazırlık sürecinde gelin ve damat adayına pek çok konuda destek sağlıyor. Seçim yapmak oldukça zor bir süreç. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Dugun.com sitesinde seçimlerinize yardımcı olacak pek çok seçenek sunuluyor.Siteyi incelemeye aldım. Gerçekten çiftlere yardımcı olacak pek çok detay sitede mevcut. Gelin birkaçına göz atalım.

Bir gelinin düğün hazırlıklarında en çok önemsediği ayrıntı gelinlik olsa gerek. Dügün.com sitesinde gelinlerin seçimine yardımcı olacak birbirinden güzel gelinlik modelleri ve gelinlik firmaları yer alıyor.Bu önemli günden konuklara hatıra kalacak nikah şekerlerine karar vermek de kolay olmasa gerek. Hala nikah şekeri modelinize karar vermediyseniz sitede pek çok modeli bir arada bulabilirsiniz.Dugun.com, düğün hazırlıkları yapan çiftlerimiz için ücretsiz ajanda hizmeti de sunuyor. Bu ajanda hizmeti ile düğün tarihinizi kaydederek hazırlıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bence çok kullanışlı bir uygulama olmuş.Sitede sunulan bir diğer hizmet ise sitemiz uygulaması. Bu uygulama ile 10 dakika içinde kendi düğün sitenizi oluşturabilirsiniz.

Tüm düğün hazırlığı içinde olan çiftlere kolaylıklar ve mutluluklar diliyorum.

5 yorum:

 1. Nice bir buçuk yıllara....

  YanıtlaSil
 2. Benim çok çalışmam lazım bu durumda blogum için :)) Henüz sadece gelinlik, ayakkabı, çiçek, ve masa tasarımı kısmındayım :)

  YanıtlaSil
 3. Çok faydalı bir yayın olmuş canım Paylaşım için çok teşekkürler.Bu arada nice senelere 1.5 değil ,çok seneler bir yastığa baş koyun eşinle sevgiler:)

  YanıtlaSil
 4. Ayni zamanlarda evlenmisiz canim:-)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll