Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Modern Tasarımı İle Dikkat Çeken Açık Mutfaklar

Açık mutfakları görsellik olarak çok beğeniyorum. Daha önce hiç açık mutfaklı bir evde oturmadığım için ne kadar kullanışlı olur bilemiyorum. Balık, hamur gibi bol kokulu yiyecekleri çekinmeden mutfağımda kızartabiliyorum. Ama açık mutfağım olsa salonumu kokutmaktan çekinirdim sanırım. Açık mutfağın avantajı da misafir geldiğinde muhabbetten uzaklaşmamak olsa gerek. Son dönemlerde açık mutfak dekorasyonları salon dekorasyonları ile uyumlu olarak tasarlanıyor. Modern tasarıma sahip mutfaklar şıklıkları ile göz kamaştırıyor. Sizin için derlediğim bu şık mutfakları ilk görüşte duvar ünitesi sandığımı itiraf etmek istiyorum:)

9 yorum:

 1. Çok güzel.ben de Sinop'taki evi öyle istiyorum.Ama karışan o kadar çok ki.Neymiş tüm kokular oradaymış.Ben zaten kızartma yapmıyorum belki böyle bir mutfak yeşil olandan çok yakışır benim eve.Sevgiyle kalın.

  YanıtlaSil
 2. 3.benim olsun:)))Öptüm canım...

  YanıtlaSil
 3. 2 kez ikişer yıl açık mutfaklı evde oturdum Antalya'da ve tam manasıyla felaket bence! kokularla baş etmek kolay ama dağınıklıkla asla! minicik bir karmaşa olsun sanki bütün ev kalkıp gidecekmiş görünüyor! hele benim gibi düzen delisine hiç olmuyor! hee bir de bu işin hamilelik kısmı var! hamileleğimin ilk 3 ayını kabusa çevirmişti o yemek kokuları! yok canım bana uymuyor! hiç kullanışlı bulmuyorum aslada tavsiye etmiyorum :) sevgiler!

  YanıtlaSil
 4. kendi başına olursa yeşil mutfak harika.yemek yaparken herkes mutfağa doluşmuş gibi.pek ayağımın altında gezinenler istemem ben.sevgiler

  YanıtlaSil
 5. Hepsi harika görünüyor. Ancak kullanım açısından biraz zor. Hep böyle resimdeki gibi olsa tamam ama özellikle misafir geldiğindeki dağınıklık oldukça fazla oluyor malum. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. Hepsi birbirinden güzel :)İnsanın böyle mutfagı olursa hic cıkası gelmez.Yemekler bile zevkle yapılır :)

  YanıtlaSil
 7. Çocuklar küçükken iki yıl oturmuştum açık mutfaklı bir evde.. ben yemek bulaşıkla uğraşırken onlar diğer tarafta ve gözümün önünde aynı zamanda oyunlarını oynarlardı. oradaki rahatımı hiç bir yerde bulamadım... teşekkürler paylaşımınız için. :)

  YanıtlaSil
 8. Canim kardesim benim,,,, Her bir fotograf, bir digerinden güzel... Acik mutfak olayinda, bana göre önemli olan, bilhassa aspritarön kullanisliligi... Eger son sistem iyi ceken bir cihazsa, inan hicbir kokuyu etrafa birakmiyor... Buna bilhassa sahit oldum... Dedigin gibi, misafirin yaninda hazirlayip, ikram yapabilmek te cok keyifli.... Sevgilerimle,

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll