Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kızımız İçin Yaptığımız Hazırlıkların Sonuna Yaklaştık


Doğuma yaklaşık iki ay olsa da biz hazırlıklarımızın çoğunu tamamladık. Erken davranmamızın sebebi ise haziran ayı içerisinde hafta sonlarımızın müsait olmayacak olması. Her ihtimali düşünerek hazırlıkların son aya kalmasını istemediğimizden hazırlığımıza erken başladık. Sevgili eşim Kızımızın odasını çok tatlı bir pembe renge boyadı. Beyaz üzeri açık pembe kalp desenleri bulunan tül ve açık pembe fon seçtik ve odamıza takıldı. Mobilyalarımız da geldi. Uyku seti ile uyumlu tavan aydınlatmamız da takıldı. Geriye bir tek kızımızın halısı kaldı. İlk fırsatta o eksiğimizi de tamamlamayı düşünüyoruz. Daha sonra aldıklarımızı odasına yerleştireceğiz. Oda tam olarak tamamlanınca sizlerle son halini paylaşacağım. Bebek gereçleri olarak oto koltuğunu ve bebek arabasını aldık. Bebek arabaları arasında bizim tercihimiz bagajımıza sığacak kadar küçülen bir modelden yana oldu. Mama sandalyesi arayışımız sürüyor. Gerçi 6 aydan önce kullanmayacağını düşünürsek daha vaktimiz var. tüm hazırlıklar bitince her şeyi tek tek fotoğraflamak istiyorum. Pek çok şeyi hallettiğimize göre bebeğimizi bekleyişe geçebiliriz artık.

20 yorum:

 1. bebeğiniz hayırla gelsin inşallah :)

  YanıtlayınSil
 2. Allah yardımcın olsun en eğlenceli yeri bitirmişsin.

  YanıtlayınSil
 3. ne mutlu size, herşeyi hazırlamışsınız.
  çabuk bitirin görmek istiyorum şanslı kızın odasını:))
  öptüm seni

  YanıtlayınSil
 4. Hayırlısıyla prenses gelsin inşallah öpüyorum kuzum...

  YanıtlayınSil
 5. Maşallah maşallah Allah hayırlı doğumlar nasip etsin..:))

  YanıtlayınSil
 6. Sağlıkla kucağınada alırsın inşallah..Ben 2.5 ay önce teyze oldum müthiş bi duygu, anneliği tahmin edemiyorum...

  YanıtlayınSil
 7. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah :))

  YanıtlayınSil
 8. Allah bir solukta kurtarsın der büyüklerimiz . Hayırlı olsun canım . Ay şimdi o küçük kız ne kadar tatlıdır . Bir an önce bize merhaba dese :)Odasını da ayrıca merak ediyorum.
  sevgiler...

  YanıtlayınSil
 9. Hayırlısıyla.sağlıkla dünyaya gelmesi dileğiyle canım.Odasının son halini merakla bekliyorum.Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
 10. Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasib etsin

  YanıtlayınSil
 11. Odası harika olmuş anlaşılan fotoğraflarıda görürüz inşaAllah. Küçük meleğinizde hayırlısıyla gelir inşaAllah. Allah yardımcını olsun. :)

  YanıtlayınSil
 12. sağlıklı bebiş nasip eder ALLAım inşallah canım.gerisi kolay zaten.sevgiler.

  YanıtlayınSil
 13. Havalar daha fazla ısınmadan hazırlıkların bitmesi iyi olmuş. Odasını merakla bekliyorum prensesin.

  YanıtlayınSil
 14. Rabbim kazasız belasız doğum nasip etsin.inşaallah kuzunu sağlıkla kucağına alırsın.

  YanıtlayınSil
 15. halı için acele etmeyin, zira pek sağlıklı görmüyor doktorlar bebek odalarında halıyı... gönlünüzce olsun herşey... sevgiler

  YanıtlayınSil
 16. sağlıkla kucağınıza alın inş. en güzel hazırlıklar bu ve sonrasında bir kıza alınacak herşey harika benimde 20aylık bir prensesim var hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun

  YanıtlayınSil
 17. mama sandelyesi deneyimimiz henüz atlatmış birisi olarak kesinlikle IKEA'nın Antilop model mama sandelyesini kesinlikle tavsiye ediyorum. bacakları çıkartılabiliyor ve gerektiğinde istediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz. pratik. temizliği çok kolay. bir bakın derim.

  YanıtlayınSil
 18. Allah sağlıkla kavuştursun ben de mama sandalyesi konusunda ikea dan başkasını tavsiye etmem , 3 yıl kullandık bizden sonra şuanda üçüncü bir bebeğe verdik, hala tertemiz hala sağlam , onun kullanımı bitsin bir bebeğim daha olursa tekrar geri isteyeceğim :))

  YanıtlayınSil
 19. Kızınızı mutlulukla kucağınıza akmak nasip etsin.Odasında mutlu güzel zamanlar yaşayın.Bu arada doğum sonrası da süte devam..:)

  YanıtlayınSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll