Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Biz Bayanlar Sıkıcı Ofisleri Sevmeyiz


Kızımla ilgilendiğim bu süreç boyunca işimi de özlediğimi belirtmeden geçemeyeceğim. Evet kızımla ilgilenmek çok keyifli ama insan çalışınca iş ortamını da arıyor. Özellikle ofisimi çok özlüyorum. Hani insan özlediği birinin yanına giderken ona özenerek hediye alır ya, bende ofisime kavuşurken onu şıklaştıracak ve benim de ruhuma hitap edecek hediyeler almayı düşünüyorum. Ofisimde tam bir bayan fırtınası estirmem lazım. Bu değişiklik bana da iyi gelecek. Bayanların ofisi nasıl olur? Tabii öncelikle oldukça renkli olmalı. Çalışma şevkimiz renkli ortamlar da daha da artıyor tabi. Avansas.com'daki bu pembe tasarıma sahip ofis ürünlerini oldukça beğendim.

Sadece renkle de olmaz bu iş tabii. Özel tasarıma sahip ürünlere olan düşkünlüğüm malum. Bu yüzden bir iki özel tasarım ürüne de ofisimde yer açsam fena olmaz diye düşünüyorum. Topuklu ayakkabı şeklinde tasarlanmış bant kesici modellerini ise çok beğeniyorum.

Şimdi sizinle en çok beğendiğim ofis ürünü tasarımını paylaşacağım. Bu çanta kılığına girmiş post-it sizce de oldukça yaratıcı bir tasarım olmamış mı?
Bayanlar için tasarlanmış bu şık ofis ürünlerini siz de benim gibi çok beğendiyseniz avansas.com sitesinden bu ürünleri temin edebilirsiniz. Daha bir çok kırtasiye ve ofis ürünlerini de bu siteden uygun fiyatlarla temin etmek mümkün.

Ofislerimiz artık tek düze ve sıkıcı olmayacak.

6 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll