Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çubuklu Kokular İle Havanız Değişsin


Dekorasyonun en önemli parçalarından biri de ortamın kokusudur. Bir mekana girdiğimizde önce mekanın de kokusu karşılar bizi. Ben de Evimin dekorasyonun oda kokuları ile tamamlamayı seviyorum. Oda kokusu olarak da çubuklu oda kokusu tercihim. Çubuklu oda kokularının çok daha kalıcı ve çok daha doğal olduğunu düşünüyorum.

Salonumda kullandığım koku bitince yenisini almak istedim. Arkadaşımın tavsiyesi ile İspanyol İspanyol La Casa De Los Aromas markasının çubuklu oda kokularını tercih ettim. Dört çeşidi bulunan kokulardan benim tercihim menekşe ve bambudan yana oldu. Siparişim kısa sürede elime ulaştı. Kokuları çok beğendim. Menekşe kokusunu salonuma yerleştirdim. Çok kısa süre içinde salonum mis gibi çiçek koktu. Oldukça da şık durdu.Siz de eviniz ys da ofisiniz misler gibi koksun istiyorsanız Ekoz Kozmetik firmasının sitesinden çubuklu oda kokularını tercih edebilirsiniz.


4 yorum:

 1. Kim istemez evinin mis gibi kokmasını..Paylaşım için teşekkürler sevgiler canım:)

  YanıtlaSil
 2. Dün bir eczanede rastladım bu çubuklu kokulara sanki eczaneye değil de çiçek bahçesine girmiş gibi hissettim kendimi hayran kaldım kokusuna. Benim gidip aynı kokudan almam lazım.

  YanıtlaSil
 3. bende mavi olanından almıştım esse mağazalarında satılıyor 8 liraya almiştim güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
 4. Burada da yaygin kullanilan koku türlerinden bunlar. Bence iyi bir tercih. Hem dekoratif, hem hos kokulu :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll