Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Desenli Keçeler Ve Yeni Kırlentlerim


Keçe çalışması yapan pek çok blogger arkadaşımın çalışmalarını beğeni ile takip ediyorum. El kabiliyetim olmadığı için ben hiç keçelerle deneme yapmadım. Ortaya çok güzel çalışmalar çıkıyor ki özenmiyorum desem yalan olur. Keçe çalışması yapan arkadaşlarım üzerine baskı yapılan desenli keçeleri mutlaka biliyorlardır. Ben bu desenli keçelerle ilk defa Özgür hanımın facebook sayfası olan Desenli keceler aracılığı ile tanıştım. Özgür hanım çok hoş desen örnekleri sunmuş. Ayrıca kendisinin de çok hoş çalışmaları bulunuyor. Bu matruşka yastıkları çok beğendim.


Birbirinden güzel desenler arasında salonuma uyan iki deseni seçtim ve Özgür hanım bu desenli keçeler ile salonum için çok şık kırtlenler hazırladı. Salonuma çok yakışan bu kırlentler için Özgür hanıma teşekkür ediyorum. Size de Desenli keceler sayfasındaki güzel desenlere göz atmanızı tavsiye ediyorum.5 yorum:

 1. Desenli keçelir bilmezmişim,Özgür hanım çok güzel modeller ortaya çıkarıyor..Kırlentler salonuna çok yakışmış,Özgür hanımında ellerine sağlık sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. gayet şık olmuş yastıklar

  YanıtlaSil
 3. özgür hanımın keçelerine hayran olmamak mümkün mü ??

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkürler,güzel günlerde,keyifle kullanın,sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. hakikaten çok şık olmuş :) güle güle kullan :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll