Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Anneler Günü İçin Alışveriş Heyecanı BaşladıPek çok kişi özel günleri gereksiz görür ve para tuzağı olduğunu söyler. Peki böyle düşünüyorsak neden özel günlerin yaklaştığı dönemlerde alışveriş merkezleri iğne atsan yere düşmez bir hal alıyor ki? Bence çoğumuz karşı çıksak bile özel günlerdeki alışveriş çılgınlığına kendimizi kaptırıyoruz. Firmalar da özel günlerin arifesinde çok cazip kampanyalar düzenleyerek aklımızı çelmeyi başarıyor. Mesela ben anneler günü indiriminden faydalanarak kendime almayı düşündüklerimin bir listesini yapmaya başladım bile. Evli olunca anneler de iki tane olabiliyor. Ben iki anneli kişilerdenim. Dolayısıyla kendimle birlikte hediye almam gereken üç kişi var. Almaktan da daha zor kısım ne alacağına karar vermek bence. Ben genelde karar verme aşamasında epey oyalanıyorum. Sadece kendime ne alacağıma karar verdim. Tencerelerim epey yıprandığı için seramik tencere ihtiyacım var. Şimdiden netten fiyat araştırması yapmaya başladım bile. Korkmaz'ın natura model seramik tavasını çok beğeniyorum.

Netten yaptığım araştırmalar sonucunda en uygun fiyatı hepsiburada.com sitesinde buldum. Kendim için bu tavayı sipariş etmeyi düşünüyorum. Sitenin anneler günü için düzenlediği pek çok kampanya mevcut. Bu fırsatları değerlendirerek annem ve kayınvalideme de hediye seçebilirim. Anneler günü hediyesi seçenekleri bu sitede oldukça fazla. Pek çok işlevsel üründe de cazip indirimler mevcut. Annenizin kişiliğine göre hediye seçmeniz için kategoriler kullanılmış. Bu sistem hediye seçme işini daha da kolaylaştırır bence.


Benim iki annem de hamarat olduğu için hamarat anne kategorisi benim için daha uygun. Sanırım ikisine de mutfakta kullanacağı bir hediye alacağım. Hepinize zor bir süreç olan hediye seçme aktivitesinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

2 yorum:

  1. Anneler gününün yaklaştığı bu günlerde anneme ne hediye alsam diye düşünenlere yardımcı olacak bir yazı olmuş canım..Paylaşım için teşekkürler sevgiler:)

    YanıtlaSil
  2. Guzel bir paylasim yararlanan cikacaktir eminim..sevgiler:)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll