Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Eşimin Hediyesi Ve Yaratıcı Kişilere Öneriler


Zamanımın büyük bir kısmını kızımı büyütmeye harcıyorum. Bu yoğunluk içinde eşimi ihmal ettiğimi düşünüyorum. Arada küçük süprizler yaparak kendini affettirmeye çalışıyorum.    Eşime seveceğini düşündüğüm bir hediye almak istedim. Eşim kahveyi çok sever. Ben de onun için bir kahve seti hediye almak istedim. Eğlenceli fikirler atölyesi sitesi funbou sitesinde aradığım seti buldum. Eşim hediyesini çok beğendi.


Setteki fincanın modeli oldukça şık dizayn edilmiş. Kahve de oldukça lezzetliydi. Eşim de hediyesini çok beğendiğini söyledi. Funbou sitesinde daha pek çok hediye alternatifleri bulunuyor.

El becerim olmadığını sürekli belirtiyorum. Marifetli elleri de bu yüzden biraz kıskanıyorum. Foubou sitesinde yer alan materyaller ile pek çok yaratıcı çalışmaya imza atmak mümkün. Ben sizin için sitede beğendiğim ürünleri bir araya getirdim. 

Keçe kalpli etiketler ile çalışmalarınızı şık bir biçimde etiketleyebilirsiniz.


Keçe motiflerle pek çok çalışmaya renk katabilirsiniz. Daha pek çok malzeme ve hediye seçenekleri için funbou sitesine bakmanızı tavsiye ederim.

1 yorum:

  1. Takip ettiğim bir site ve ürünlerini bende çok beğeniyorum. Paylaşım için teşekkürler :))

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll