Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kanvas Tablolar ile Şıklık Kazanan Mekanlar

Son dönemlerde kanvas tablo kullanımı oldukça popüler. Pek çok ofis, kafe ve evin dekorasyonunda kanvas tablolara sıkça yer veriliyor. Siz de evinizde veya ofisinizde şık bir hava yakalamak istiyorsanız kanvas tabloların modern görünümünden faydalanabilirsiniz. Kanvas tablo modelleri popüler olunca üreticiler de model çeşitliliğine önem verdi. Zengin model koleksiyonları arasında her zevke uyan modeli bulmak mümkün. Model seçimi yapılırken kişisel zevkin göz önünde bulundurulacağı gibi kullanılacak mekana göre de model seçimi yapılabilir. Tablolarda yer alan renklerin de mekana uyum sağlamasına özen gösterilmelidir. Manzara ve doğa temalı tablolar en popüler modeller arasında yer alıyor. Doğa manzaralı tablolar ile mutfaklarınıza şıklık katabilirsiniz.Doğa temalı tablolara salon dekorasyonunda da sıkça yer veriliyor. Özellikle parçalı şekle sahip doğa tabloları koltukların üzerinde çok şık duruyor. Yatak odaları için kırmızı renklerin hakim olduğu tabloları tercih edebilirsiniz. Kız temalı modellerde yatak odalarında oldukça hoş duruyor.
Çocuk odaları için de çok hoş modeller bulunuyor. Zengin model seçenekleri arasından kız ve erkek çocuk odaları için farklı modeller bulmak  mümkün. Rengarenk renkleri barındıran modeller hem kız hem de erkek çocuk odaları için oldukça uygun. Çocukların sevdiği çizgi film kahramanları da tablo modellerinde sıklıkla kullanılıyor.

Kanvas tablolarda modeller kadar ürünün kalitesi de önem taşıyor. evmanya sitesinde hem kaliteli hemde çok sayıda modele sahip kanvas tablolar uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Size çok sayıda model seçeneği arasından seçim yapmak kalıyor. Çok sayıda model alternatifi olduğu için seçim yapmak oldukça zor olsa gerek. Karar verdikten sonraki aşama ise oldukça kolay. Evinizin rahatlığında ekonomik ve güvenilir alışveriş oldukça pratik. Ücretsiz iade seçeneği de alışverişi daha da güvenilir kılıyor.

4 yorum:

 1. Bayıldım bu tablolara..Süperler..

  YanıtlayınSil
 2. Ben de çok seviyorum bu tür tabloları

  YanıtlayınSil
 3. Cok guzeller evin havasini da degistiriyorlar hemen :)

  YanıtlayınSil
 4. Türkan Şoray'ın arıyorum ben göz / burun / ağızdan oluşan üçlüsünü :)

  YanıtlayınSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll