Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 İlkbahar - Yaz Kozmetik Trendleri

Makyaj, pek çok bayanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yorgunluğun yüze olan yansımalarını hafifletmede makyaj oldukça başarılı sonuçlar veriyor. 2014 ilkbahar - yaz trendleri kozmetik trendlerini de belirliyor. Bu sezonda naturel makyaj oldukça popüler.. Şeftali tonları en çok tercih edilen renk tonları arasında yer alıyor. Şeftali tonlarına sahip rujlar ve allıklar he doğal hem de canlı bir görünüm kazandırıyor. Pek çok ünlünün günlük makyajlarında şeftali tonuna ağırlık verdiğini görmek mümkün.


Göz makyajlarında ise enerji veren ve parlaklık taşıyan mavi tonları sıkça tercih ediliyor. Mavi göz makyajı; hem günlük makyaj hem de gece makyajlarında bu sezonda sıksık karşımıza çıkacak.


2014 İlkbahar - yaz kozmetik trendlerine bakıldığında parlak pembe tonlar, mercan ve turuncu tonları da yüz makyajlarında yerini alıyor. Mercan rengi allıklar, yüzü daha genç ve daha dinamik gösteriyor. Bu tonlar kullanıldığında göz makyajıında siyah eye-liner ve göz kalemi kullanılarak gözler belirginleştirildiğinde mükkemel bir uyum yakalamak mümkün.


1 yorum:

  1. Bu yaz bol bol mercan turuncu tonlarında sürüştürücez anlaşılan :)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll