Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

İlkbahar mevsiminin gelmesi ile hemen hemen her evde gardrop temizliğine başlandı. Artık kışlıkları kaldırma ve bahara uygun kıyafetlere yer açma zamanı. Favori kıyafetler her zaman gardropların baş tacı olmaya devam eder elbette ama yine de her sezonda yeni kıyafetler mutlaka girer o dolaplara. Modacılar da 2014 koleksiyonları ile dolapların yeni ürünlerine kavuşmasına yardımcı oluyor. 2014 İlkbahar - yaz modası, canlılığı ve ferahlığı ile dinamik bir yaz yaşatacak gibi görünüyor. Gelin birlikte 2014 ilkbahar - yaz modasını sokakta takip edelim. İşte 2014 sokak modası trendlerinden seçmeler;

- Leopar desenler bu sezonda da popüler olmaya devam ediyor. Pek çok mağazada leopar desenli kıyafetlere rastlamak mümkün. Hatta leopar furyası bu sezonda sadece kıyafetlerde değil çanta, ayakkabı gibi aksesuarlarda da sıkça karşımıza çıkacak.

- Bir zamanların modası olan bol kesimli şortlar bu sezonda canlı renkleri ile yeniden karşımıza çıkıyor. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan bu şort tmodellerini daha şimdiden pek çok ünlünün üzerinde görmek mümkün. Siz de bu modaya ayak uydurmak isterseniz tarzınıza uygun pek model seçeneğini yeni sezon koleksiyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

- Etekler her sezonda olduğu gibi bu sezonda da bayan giyim koleksiyonlarında sıkça yerini alıyor. 2014 ilkbahar - yaz koleksiyonlarında her boy etek bumak mümkün. Eteklerde dikkati çeken en önemli detay ise fermuar ve yırtmaç detaylarının genellikle ön kısımda kullanılması. Kısacası bu sene önden yırtmaçlı etek ve elbiselerin senesi olacak diyebiliriz. Sadece sokak modasında değil 2014 abiye modellerinde de ön kısımda yırtmaç detayına sıkça rastlıyoruz.


1 yorum:

  1. Şort giyme zamanı bir gelse artk. evlerde hala kalaifer yakıyoruz. Üzerimizde hırkalar.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll