Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Cannes Film Festivali: Kim Ne Giydi?

67. si düzenlenen Cannes film festivali, ünlü pek çok kişinin katılımı ile oldukça renkli bir şekilde gerçekleşti. Gece ilerledikçe ödüller bir bir sahiplerini buldu. Nuri Bilge Ceylan, en iyi film kategorisinde yarıştığı ' Kış Uykusu' filmi ile Altın Palmiye ödülününe laik görüldü.

Pekö çok ödül töreninde olduğu gibi 2014 Cannes festivalinde de ünlüler adeta şıklık yarışına girmiş bir görüntü oluşturdular. Şıklığı ile geceye damgasını vuran ve adından sıkça söz ettiren ünlülere birlikte göz atalım.

Lara Stone, büstiyer ve aynı işlemeli detaylara sahip uzun eteği ile geceye takıldı.Ünlü  model, farklı tarzı ve dikkat çekici şıklığı ile adından sıkça söz edilen ünlüler arasına girmeyi başardı. İki parçadan oluşan kıyafetin işleme detaylarında yer alan altın motifler, güzel modele oldukça yakışmış.


Bianca Brandolini, pek çok ünlünün aksine rengarenk bir elbise tercih etmiş. Bahar aylarını yaşadığımız bu günlerde baharın havasını yansıtmayı oldukça iyi başaran güzel bayan, şifon kumaşın şıklığını ortaya çıkaran elbiseyi oldukça güzel taşımış.


 Judit Masco, balık etek modeli siyah elbisesi ile siyah rengi zerafetini ortaya çıkarmış.Ekstra hiç bir detayın yer almadığı siyah elbise sadeliği ön planda tutamayı sevenlerin tarzını yansıtmış. güzel model saçları ve makyajı ile bu sadeliği daha da perçinlemiş.


Geceye lame rengi Gucci marka elbiseyle katılan Rose  Huntington, geniş omuzları ile straplez elbiseyi oldukça iyi taşımış. elbisenin uzunluğu ve arka kısmında bulunan kuyrun dikkat çekici ve beğeni toplayan detaylar arasında yer alıyor.


Diane Kruger, asimetrik kesimlere sahip elbisesi ile gözleri kamaştırıyordu.  Sezonun moda renklerini üzerinden barındıran elbise, sade kemeri ile şıklıkla sadeliğin bir arada ne kadar hoş göründüğünü göstermiş oldu.
 

 Karlie kloss,  hoş fiziğini ortaya çıkaran siyah - gümüş kombinli elbisesi ile oldukça şıktı. Ünlü model, saç ve makyajındaki sadeliğe rağmen şıklığı ile  gece boyunca adından sıkça söz ettirmeyi başardı.


1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll