Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Evim Şahane'den Şık Dekorasyonlar


Kanal D ekranlarında hafta içi gündüz yayınlanan 'Evim Şahane' programı oldukça beğeni topluyor. Özellikle dekorasyon tutkunları ve evini yenilemek isteyenlerin favorisi olan program, oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Programın mimarı olan Selim Yuhay, evini yenileyecekleri kişinin tarzını ve isteklerini anlamaya çalışan oldukça anlayışlı ve başarılı bir mimar. Selim Bey, samimiyeti ve zevki ile her gönlü fethetmeyi başarıyor. Ustalarının ve sponsorlarının iş birliği ile yola çıkan genç mimar, geriye şıklığı ile göz kamaştıran mekanlar ve mutlu mesut ev sahipleri bırakıyor. Dekorasyonunu üstlendiği mekanları kendi değil, ev sahibi belirliyor. Bu da ev sahibini daha da mutlu ediyor. Dekorasyonda kullanılacak pek çok malzeme ve obje de bizzat ev sahibi tarafından seçiliyor. Ustalar, evin tadilatını yaparken ev sahibi de alışveriş heyecanı ile yeni mekanda kullanılacak ürünleri seçiyor. Alışveriş sırasında Selim Bey'in talepleri de göz önünde bulunduruluyor. Yetenekli mimar, pek çok mekanın zemininde sudan etkilenmeyen parke kullanmayı tercih ediyor. Ev sahibi de renk seçiminde bulunuyor. Gelin birlikte evim şahane tarafından yapılan bazı dekorasyonların önceki ve sonraki durumlarına bir göz atalım.


Mutfak dolaplarında farklı desenlerde mdf kullanmayı tercih eden Selim Bey, renk konusunda da oldukça cesur davranıyor. Ortaya tasarımı ile dikkat çekmeyi ve beğenilmeyi hak eden mekanlar çıkıyor. Eski mekan ile yeni mekan arasında benzerlik bulmak neredeyse imkansız.Selim Bey tarafından en çok dekore edilen mekanlardan biri de banyolar. Selim Bey, banyolarda da sudan etkilenmeyen parke kullanıyor. Pek çok banyoda duvar dekorasyonunda fayans yerine duvar kağıdı tercih ediyor. Bu yönüyle marjinal bir dekorasyona imza atan genç mimar, ortaya benzersiz tasarımlar çıkarmayı çok seviyor.
Evim Şahane programı şimdilik sadece İstanbul içinde dekorasyon çalışması yapıyor. kim bilir belki ilerde diğer iller içinde başvuru kabul edebilirler. Siz de başvurmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


Evim Şahane Başvuru Formu
2 yorum:

  1. duymamıştım. bi bakıyim barik :)

    YanıtlaSil
  2. Blogunuzun yeni yüzü harika olmuş,güle güle kullanın..sevgiler.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll