Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Fuub.net Scooter Motor Hediye Ediyor!


Bu güzel elektrikli motorsiklet, sahibini arıyor. Bu scooter motora sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça sabit. Fuub.net, düzenlediği yarışma sonrasında kazanan kişiye Volta VS 3 Elektrikli Motosiklet hediye ediyor. Bu ürün 1. sınıf bir scooter olup, kullanımı için ehliyet gerektirmemektedir.


Ayrıca 1. olan kişi hediyesini aynı tutarda olan başka bir ürünle de değiştirebiliyor. 2. Olan katılımcıya da 500 tl değerinde istediği bir ürün hediye ediliyor.

Gelelim yarışmanın detaylarına;- Öncelikle webmaster ve e-ticaret forumu olan fuub.net sitesine üye olmanız gerekiyor. Eğer bir blog ya da web sitesi sahibiyseniz bu forum sizin oldukça işinize yarayacak. Bu forum sayesinde blog ya da web sitenizin popülerliğini arttıracak pek çok bilgiye kolayca erişebilirsiniz. Forum üyeleri arasında oldukça bilgili kişiler olduğundan, webmaster konusunda tecrubeli kişilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

- Foruma üyeliği sağladıktan sonra geriye yapmanız gereken tek şey foruma üye olduğunuz hesabın arkadaş sayısını arttırmak. Ne kadar çok arkadaş sahibi olursanız kazanma şansını o kadar yüksek. Yarışma süresi sonunda en çok arkadaş sahibi olan üye elektrikli motorsikletin sahibi oluyor.

- Yarışma 30.07.2014 tarihinde son buluyor.

- Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hepinize kolay gelsin diyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll