Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

İtalya Turumuzdan Kareler

Yoğun iş veya okul yaşamının en büyük rahatlatıcısı tatillerdir. Tatili düşlemek ve planlamak bile çoğumuz için rahatlama sebebidir. Herkesin tatil anlayışı kendi özgü. Kimimiz hareketli tatilleri severken , kimimiz daha çok dinlenebileceği ve kafasını dinleyebileceği bir tatil düşler. Bazılarımız kendi ülkemizin güzelliklerini keşfetmeyi tercih ederken bazılarımız ise yurtdışına açılma planları kurar. Biz eşimle tatilin pek çok çeşidini yaşadık. Düğün sonrası, birlikte geçirdiğimiz ilk tatilimizde düğün yorgunluğunu üzerimizden atmak için daha sakin bir tatil tercih ettik. Yurtiçinde pek çok turistlik geziler de yaptık. Birlikte yurtdışına gitmek de planlarımız arasındaydı. Bu planımızı da gerçekleştirebildik sonunda. Eşimle ülke seçiminde epey kararsız kalsak da sonunda seçimimizi İtalya'dan yana kullandık. Turizm acentesi olarak da anı tur turizmi tercih ettik. Acentenin düzenlediği  yurtdışı turları arasından daha önce kararlaştırdığımız için İtalya turunu tercih ettik.


Anı Tur, İtalya turu olarak bize oldukça fazla seçenek sundu. Klasik İtalya turu, büyük İtalya turu, roma turu, Venedik turu sunulan seçeneklerinden bazılarıydı. Biz 7 gece 8 gün olan klasik İtalya turunu tercih ettik. Bu tur kapsamında Roma, Venedik ve Florensa vardı. Uçak bileti tura dahildi. Uçak yolculuğu ile rahatça İtalya'ya vardık. Roma'da keyifli bir gezi yaşadık. Rehberimiz oldukça bilgili ve ilgiliydi. Aşk çeşmesi ve İspanyol merdivenleri benim unutulmazlarım arasına girdi.




Florensa'da en beğendiğim yer Pitti Sarayı oldu. Bahçesi, doğası ile büyüledi beni.


Venedik'te de çok eğlenceli zamanlar geçirdik. Gondol turu da oldukça keyifliydi. Venedik maskeleri ise şıklığı ile ilgimi çekti.



Her anı ile unutulmaz bir tatil oldu. Fotoğraflar ve anılar bu geziden hatıra kaldı bize. Sıradaki yurtdışı turumuz nereye olur daha karar vermedik ama erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak yaz tatili planımızı yurtiçi olarak planladık bile. Hepinize şimdiden keyifli tatiller diliyorum.



5 yorum:

 1. Harika paylasimlariniz var..

  10 sene önce kendi arabamizla gitmistik,herseyi kendimiz orgnize ederek.Bu geziden kücük bïr hâtirayi oglum anlinda tasiyor, kesik izi,tahta masaya carpip ,derin bir kesik yapmistida,doktor bulamayip en yâkindaki sehre gitmistik.Toskanadaydik ve gezinin bitmesinden bir gün önce.Anilar canlandi :)
  Gezilesi görülesi yer.Gondol turu yapmamistik ama :( Sevgilerle
  Sulemcafe

  YanıtlaSil
 2. Bu yaz sonu gitmeyi düşünüyoruz. O zaman bir daha okuyacağım yazını.

  YanıtlaSil
 3. Geçen yıl çocuklarla Danimarka'ya gitmiştik. O beş günlük gezi için beş ay plan ve araştırma yaptım, ne keyifti:-) Sonra uçaktan indiğimizde 5 numaralı otobüse bineceğiz şehre inmek için dediğimdeki Can'ın şaşkınlığı da paha biçilmez bir eğlenceydi:-)

  YanıtlaSil
 4. Seneler önce gitmiştim İtalya'ya büyüleyici bir atmosferi var :) Bloğuma bıraktığın yorum için teşekkür ederim takibe aldım seni :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll