Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Marshall İç Cephe Boya Renkleri : 2014 Trendleri

Yaşanılası mekanlar, dekoratif ortamlar yaratmak istiyorsanız Marshall iç cehpe boya renklerini tercih ederek mekanınızı arzu edilen görünüme kavuşturmanız mümkün. Marshall renk kayaloğu, her zevke ve her ihtiyaca hitap edecek ve her mekana uyacak zengin renk çeşitliliğine sahip. Mekana özel renk seçimi yaparak, ortamaı daha özel ve daha çekici bir hale getirmek elimizde.

Yaşadığınız mekana canlılık katmak ve enerji dolu bir hava estirmenin yollarından biri de duvar renk seçiminde enerjik bir renk seçmektir. Kontrast renkler kullanarak enerjiyi daha da yükseklere çıkarabilirsiniz. Canlı renkler ve tamamlayıcı renkleri birlikte kullanarak görünümü dahada etkili bir hale getirmek mümkün.2014 dekorasyon trendleri arasında canl renklerin hakim olduğu dekorasyonların yanında sakinliğin ve huzurun hissedildiği dekorasyonlar da oldukça popüler. Siz de dekorasyonda huzur ve sakinliği tercih edenlerdenseniz salon ve oturma odası dekorasyonunda Marshall 2014 kataloğunun popüler renkleri arasında yer alan 'indigo mavisi' ve 'toprak kırmızısı' renklerini kombinli olarak kullanabilirsiniz.


Enerjik mekanlar oluşturmak için en çok tercih edilen renklerin başında sarı geliyor. Sarı rengi, siyah renk ile kombinleyerek marjinal ama bir o kadar da sıcak bie dekorasyon yakalamak mümkün. Sarı renk tonu, özellikle retro traza sahip mobilyalarla muhteşem bir uyum yakalıyor.


Mutfak dekorasyonunda ferah ve yemek zevki uyandıran renk tonları tercih edildiğinde yemekten alınan keyif de bir o kadar artıyor. Mutfağınızda doğadan gelen renklere yer açın. Marshall boya kataloğunda yer alan 'fesleğen yeşili', 'limon sarısı' ve 'erik kırmızısı' renkleri doğanın canlı renklerini mutfağınıza taşıyor.Koridorlar, evlerin en göze çarpan mekanları arasında yer alıyor. Bu yüzden koridor dekorasyonunu da önemsemek gerekiyor. Koridorlar genellikle karşılama mekanları olduğu için renk seçimi yapılırken adeta 'merhaba', 'hoşgeldin' diyecek renk seçimi yapmak gerekiyor. Mor rengi ve tonları sıcak kucaklaşmaklar ve sevgi dolu karşılamalar için uygun ortamı sağlamakta oldukça yetenekli.


Pastel tonlardan hoşlananlar için güzel bir alternatif olan açık yeşil ve açık mavi tonları, ortamda rahatlama havası estiriyor. Huzurun hissedildiği mekanlar için soğuk yeşil tonları ile sıcak mavi tonlarını birlikte kullanarak çarpıcı bir görününm elde etmek mümkün.


1 yorum:

  1. ne güzel renkler
    insanın içini ısıtan ve renk nedir diye hissettiren mekanlar
    kurtulalım artık şu kum bejinden kese kağıdından :)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll