Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

'Ne Kadar Eder' Merak Edenlere...İnternet, hayatımızın büyük bir kısmını ele geçirmiş durumda. Artık pek çok aktivite online olarak yapılıyor. Benim en çok kullandığım internet aracı ise arama motorları. Sohbet sırasında bilmediğim ya da aklıma gelmeyen birşey olduğunda bile hemen arama motorları aracılığı ile sorumun cevabını bulup sohbete kaldığım yerden devam ediyorum. Biraz bağımlılık sanırım. Ama amacım iyi. Sonunda öğrenme ve bilgi olduğu için iyi huylu bir bağımlılık kabul edilebilir. Ben genellikle 'Nedir' temalı sorular soruyorum ama herkesin merak duyduğu, ilgi duyduğu alanlar başkadır tabiki. En çok merak edilen konulardan biri de 'Ne kadar eder' olsa gerek. Arama motolarında fiyat araştırması yapmak da oldukça popüler. Ben birşeyin maddi değerini merak ettiğimde taş çatlasa sitesine başvuruyorum ben. Oldukça yararlı ve eğlenceli bir site.Birşeyin maddi değerini öğrenmek istediğinizde siteye fotoğrafları ile birlikte ekliyorsunuz ve cevap bekliyorsunuz. Alışveriş yapmadan önce fiyat araştırması yapmak için başvurulabilir bir site örneği. İlanları okumak bile oldukça keyifli. Ajda Pekkan'ın ilk konser biletinden tutunda Gareth Bale'nin bonservis ücretine kadar pek çok konuda maddi değerlendirme mevcut. İlginç ilanlar da yüzümü güldürüyor. Ama onları merak edenlerde var, saygı duymak lazım.

Benim ilgimi çeken ilginç ilanlardan birkaçı;

- Arkadaşlık : Bana göre arkadaşlığın kalitesine göre değişir ama sitede 80 tl ortalama değer biçilmiş.

- 1000 Tane kız Msn adresi: Daha fazla değer biçilir diye tahmin ederdim ama ortalama 45 tl uygun görülmüş.

- 31000 Takipçili Twitter Hesabı: Uygun görülen tutar 5000 Tl. İnternetin yaşamımızdaki önemini birkez daha vurgulayan bir değerlendirme olmuş.

- Aşk Mektubu koleksiyonu: Benim en çok ilgimi çeken ilan bu oldu ama biçilen fiyat çok fazla değil. Ortlama 80 tl maddi değer belirlenmiş. Ben daha fazla verebilirim:)

Özellikle manevi konularda değer biçmek çok kolay olmasa gerek. Özellikle aşk, aile ve dostluk konuları benimö için paha biçilemez değerlerdir. Herkese manevi değerleri yüksek günler diliyorum.2 yorum:

  1. - 31000 Takipçili Twitter Hesabı: Uygun görülen tutar 5000 Tl. bunu yuksek sallamislar ben 70000 takipcili twitter adresi sattim 750 tl e 5 bin tl abartili verilmis

    YanıtlaSil
  2. Ben o değeri biçenlerin Yalancısıyım :) belki de siz ucuza sattınız    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll