Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Neşeli Kahvaltı Sofraları İçin Şirin Öneriler


Biz 9 aydır çocuklu bir aileyiz. Kızımız henüz tam olarak sofra kavramına hakim olmasa da yine de bizimle birlikte yemek sofrasında olmaktan büyük mutluluk duyuyor. O biraz daha büyüdüğünde yiyecekleri onun hoşuna gidecek şekilde sunmayı planlıyorum. Bu şekilde daha iştahlı olarak yemek yiyeceğine inanıyorum.  Eşim de ben de çalıştığımız için yemek yeme faslı bizim için keyif olmaktan ziyade daha çok ihtiyaç oluyor malesef. Zaman darlığından dolayı oldukça hızlı hareket ediyoruz sofrada. Ama pazar kahvaltıları bizim için özel. Keyifle, yavaş yavaş ve bol bol sohbet ederek tamamlıyoruz kahvaltımızı. Kızımızda ilerde bu neşemize daha çok ortak olacak inşallah. Tchibo.com sitesinin temalı satış bölümünde bu haftanın teması ' Ailece neşeli kahvaltılar' olarak belirlenmiş. Kahvaltı sofraları için tasarlanmış birbirinden güzel ürünler satışa sunulmuş. Rengarenk ve keyifli sofralar için bu ürünler biçilmiş kaftan. Rengarenk ve keyifli sofralar için bu ürünler biçilmiş kaftan. Bu farklı renklere sahip kahvaltılık çatal bıçak seti oldukça hoşuma gitti.


Kahvaltı sofralarında sunumlara da şıklık katmak, sofrayı daha da iştah açıcı hale getirecektir. Bu 2'li silikon kalıp seti, marifetli eller sayesinde çok şık ve lezzetli yiyeceklere olanak sağlayacak.Tchibo markasının tema ürünlerini çeyiz hazırlığı yaptığım dönemde de takip ediyordum. Mutfağımda başta olmak üzere evimin pek çok yerinde tchibo sitesinden aldığım ürünler bulunuyor. Hepsinin kalitesinden oldukça memnunum. Özellikle mikrofiber 3'lü temizlik bezlerim harika çıktılar. Tekrar satışa girerse stok yapmayı düşünüyorum.


Tchibo markasının temalı ürünleri dikkat çekiyor ama kahveleri de oldukça popüler. Biz eşimle sıkça kahve keyfi yaparız. Tchibo'da satışa sunulan öğütülmüş kahveler arasında bizim favorimiz guatemala grande. Oldukça yumuşak içimle ve lezzetli olan bu kahve, bize aradığımız kahve lezzetini fazlasıyla sunuyor. Ben kahveyi french press kullanarak hazırlıyorum. Tchibo sitesinde satışa sunulan Cafissimo kahve makineleri oldukça ilgimi çekiyor. En kısa sürede bu makinelerden biri arasında tercih yaparak gerçek kahve tadına terfi etmeyi planlıyorum. Bu kahve makineleri, kapsül kahveler kullanılarak kahve hazırlıyor. Tchibo kapsül kahveleri de oldukça lezzetli ve pratik. Temizleme kolaylığı ve pratiklik sağladığı için bende kapsül kahve kullanarak kahve hazırlamak istiyorum. Kahveden keyif almak içim kahvenin kalitesi kadar içerken yapılan sohbette önemli bence. Biz eşimle hoş sohbet eşiliğinde kahve yudumlamaktan ayrı keyif alıyoruz. Hepinize bol sohbet eşliğinde kahve keyifleri diliyorum.

5 yorum:

 1. Ben doğum yaptım :) Hamileyken odanızı merak edip sık sık sayfana bakmıştım ama bizimde artık neredeyse bir odamız var. Benim istediğim süslemeler halı, perde hariç :) Bekliyoruz artık kız odası postu :))

  Maşşallah dokuz aylık olmuşsunuz bile. Zaman çabucak geçiyor değil mi?

  YanıtlaSil
 2. Bayılıyorum ben tchiboya ...Kahvaltı temasıda çok güzell.

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, blogumda bir iz bırakmışsınız izleri takip edip geldim :) Ne de iyi etmişim harika burası :)

  YanıtlaSil
 4. Vazgeçemediğimizler arasında KAHVE ne hoş kokusu var, insana huzur veriyor adeta...

  YanıtlaSil
 5. merhabalar iadeyi ziyarete geldim iyi ki gelmişim çok güzelmiş burası :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll