Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sezonun Moda Trendi. Beyaz Dantel2014 İlkbahar - yaz modasının en çok dikkat çeken detayları arasında beyaz dantel geliyor. Bu sezon beyaz danteller sandıklardan çıkıyor, ve birbirinden şık kıyafetlere hayat veriyorlar. Pek çok ünlünün üzerinde dantel detaylı kıyafetleri görmeye başladık bile. Popüler giyim markalarının kolekiyonlarında da beyaz dantel detaylar sıkça yer alıyor. Özellikle beyaz dantel işlemeli ceketler oldukça popüler olacak gibi görünüyor. Bu şık ceketleri deri şort, etek ya da pantolonlar ile kombinleyerek çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sezonda sadece ceketler değil tulumdan eteğe daha pek çok kıyafette şık dantel detaylara rastlamak mümkün.

Dantel detaylar, bu sezonda o kadar popüler olacak ki, hem gece elbiselerinde hem de günlük elbiselerde sıklıkla yer alacak. Dantel şıklığına sahip modeller hem gündüz, hem de gece şıklığına şıklık katmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Beyaz elbiseleri lame çanta ve ayakkabı modelleri ile hem gece hem de gümdüz kombininizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Mini etekler her  zaman popülerliğini koruyor. Bu sezonda dantel şıklığına bürürnen etekler modernliğ iile bayanların beğenisini ,kazanmayı başarıyor.


2 yorum:

  1. beyaz dantelli kıyafetleri çok sevdim ben
    böyle bir yelek almayı düşünüyorum güzel paylaşım olmuş canım

    YanıtlaSil
  2. Nasıl güzel,saf ,temiz..Eteğe bayıldım..

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll