Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yatak Odanızda Kitaplara Yer Açın

Kitaplar; candır, dosttur. Kitapların ruhuna erişebilenler, okurken keyif almasını ve bambaşka dünyalarda yolculuğa çıkmasını çok iyi başarırlar. Kitap okumasını sevmeyen kişiler hep vakitsizlikten yakınır ama kitap dostu olanlar öncelik sıralamasnda kitaplara yüksek öncelik tanıdığı için vakitsizliğin lafını bile etmez. Uyku elbette çok tatlıdır ama keyifli ve sürükleyici bir roman uykunun pabucunu rahatlıkla dama atabilir. Bir kaç sayfa daha okuyayım sonra yatarım, bir kaç sayfa daha, bir sayfa daha derken derken bir bakmışsınız sabah olmuş. Ama kitaplar bazen öyle bir haz verebiliyor ki uykusuz gecenin sonunda bile çok mutlu ve enerjik olabiliyorsunuz. Yatak odasınızda kitaplara yer varsa, siz de kütüphanenizi yatak odanıza taşıyabilirsiniz.


Hem dekoratif görünüm elde etmek hem de kitaplarınıza güzel bir yer bulmak için dekoratif bölmelerle tasarlanmış kitaplık modeli kullanabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonuna uygun objelerle kütüphaneyi daha da dekoratif bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Geniş bir kütüphane tasarlamak istiyorsanız, yatak odanzda bir duvarınızı kitaplara ayırabilirsiniz. Yatak başınızın dayalı olduğu duvar bu iş için oldukça idealdir. Kitapları ortaya çıkarmak için daha sade bir yatak başlığı tercih edebilirsiniz. Çocuklara okuma özelliği kazandırmak isteyen aileler, çocukları ile birlikte bir kütüphane tasarlayabilirler. Çocuk yatak odalarında da kütüphanenin ve okuma alanının olması çocukları okumaya teşvik edecektir.


 Evinizde fazla alan varsa, hem dinlenebileceğiniz hem de rahatlıkla kitap okuyabileceğiniz bir okuma odası oluşturabilirsiniz.3 yorum:

  1. Harika tasarımlar var. Kitapseverler için iyi fikir. Teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. Bu yatak odaları boşanma sebebi olur ya :) İlgi kitaplara yönelir hep.

    YanıtlaSil
  3. Hepsi güzel ama son odaya bayıldım. Çok ferah ve dinlendirici.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll