Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yeni Akıllı Telefonum Ve Online Alışveriş Deneyimim

Uzun zamandır Nokia marka cep telefonu kullanan biri olarak android işletim sisteminin eksikliğini sıkça hissediyordum. Bu yüzden cep telefonumun modelini değiştirme kararı aldım. Aktif internet kullanan biri olduğum için alacağım telefonun benim rahatça internette sörf yapmama müsaade etmesi gerekiyordu. Benim için büyük ekran oldukça avantaj demek. Çanta kullandığım için taşıma benim için hiç sorun değil. Zaten çantalarımın hepsi oldukça büyük. Akıllı telefon için ayırabileceğim bütçe ise en fazla 1500 tl idi. Tüm bu durumları değerlendirdiğimde akıllı telefonlar arasından benim ihtiyacımı karşılayacak olan modelin Samsung Galaxy Note II olduğuna karar verdim. Bu modelin renk seçenekleri de bulunuyor. Genelde beyaz renk tercih edilse de ben bu modelin en çok titanyum gri rengini beğendim.Alışverişlerim de alınacak ürünün modeline karar vermek oldukça zor bir süreç oluyor benim için. Ama beni zorlayan diğer bir süreç ise nereden alacağıma karar vermek oluyor. Pek çok kişi gibi ben de alışverişlerimin çoğunu online olarak yapmayı tercih ediyorum. Online alışveriş bana çok daha pratik ve çok daha ekonomik geliyor. Ama online alışverişin de olumsuz yanları olabiliyor. Mesela bazı online mağazalar ürünleri oldukça geç kargoya verebiliyor. Online alışverişlerde güvenlik sorunu da yaşanıyor. Kargo ücretlerinin alıcı tarafından ödenmesi de istenmeyen bir diğer durum. Tüm bu dezavantajları göz önünde bulundurursak alışveriş yapacağımız online mağazayı seçmek oldukça önemli bir olay haline geliyor. Ben güvenliği oldukça ön planda tuttuğum için alışverişlerimde kliksa.com sitesini tercih etmeye çalışıyorum. Almak istediğim Samsung N7100 Galaxy Note II cep telefonunun fiyatı bu sitede oldukça uygun olduğu için siparişimi bu siteden verdim. Resmi Disribütör garantili olması da benim için önemliydi. Üstelik kargo ücreti de site tarafından karşılandı. Siparişim makul bir süre içinde elime ulaştı. Alışverişten oldukça memnun kaldım. Üstelik aldığım bu üründe kampanya da mevcuttu. Ürünün belirli aksesuarlarında %10 indirim vardı. Ayrıca cep telefonumdan da oldukça memnunum. Kullandıkça daha da seviyorum. Hem model hem de online mağaza seçimini doğru yaptığımı düşünüyorum. Herkese keyifli alışverişler diliyorum.
4 yorum:

 1. Hayırlı olsun canım. Güzel günlerde kullan:) hayırlı kandiller dilerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bebek odanı paylaşmadın hala :) Nasıl gidiyor annelik?

   Sil
 2. Sitenizi çok sevdim. Sevgi Hanım çok iyi iş çıkarmış yine. Ben de Note 2 kullanıyorum. Çok sağlam bir telefon. Fotoğraf çekimi de mükemel. Bu telefonla çok iyi makro çekimler yaptım. Instagramda eklerin sizi, siz de note 2 ile çektiğim fotolara göz atabilirsiniz. Sağlıcakla.

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll