Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekoratif Meyve Tabağı Modelleri


Son dönemlerde dekoratif ürünler oldukça popüler. Dekoratif tasarımlar sadece dekorasyonu tamamlamak amacı ile kullanılmıyor. Servisi daha şık bir hale getirmek için depek çok dekoratif ürün mevcut. Pek çok kişi dekoratif ürünlerle sofrları daha da şık bir görünüme kavuşturmaktan büyük keyif alıyor. Üreticiler de tasarım ürünlere duyulan ilginin farkında olduğu için koleksiyonların da sıklıkla tasarım ürünlere yer veriyor. mutfakta en çok kullanılan ürünlerin başında gelen meyve tabakları da bu furyan nasibini alıyor. Farklı tasarımların büyük ilgi gördüğü günümüzde meyve tabakları da görenlere 'bak bu harika' dedirtmeyi başarıyor. Siz de tasarım ürünlere ilgi duyuyorsanız bu dekratif meyve tabakları ile sofralarınıza şık ve dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ahşap meyvelik modelleri tercihiniz ise, farklı tasarımları ile dikkat çekmeyi başaran meyvelik modellerini önerebiliriz. Oldukça dar bir hacime sahip olması yer bakımında da avantaj sağlıyor. Bu meyve tabakları o kadar şık ki, salonlarda da dekorasyon amaçlı olarak rahatlıkla kullanmak mümkün.

  Bu duvardan monteli meyve tabağı ise hem dekoratif hem de oldukça fonksiyonel. Üst kısmını saksı olarak kullanabileceğiniz bu meyvelik, özellikle balkonlarda oldukça hoş bir dekoratif görünüm sağlayacaktır.


Oldukça pratik ve dekoratif bir görünüme sahip bu meyve tabağı, mutfakta fazla yere sahip olmayanlar için tasarlanmış. Kullanılmadığı zaman fazla yer kaplamayan eşyaları seviyorsanız bu tasarım tam da size göre.1 yorum:

  1. duvara monte saksı ve meyvelik nerde satılıyor?bilginiz var mı?

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll