Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Eyfel Kulesinden Yüzüklük Yapalım


Son dönemlerde aksesuar düzenleyiciler oldukça popüler. Aslında bu fonkiyonel ürünleri ahatlıkla bulunabilecek malzemeler ile evde yapabilmek mümkün. Bu postumda yüzüklük yapmak isteyenlere yol göstermek istiyorum. Örneğimizde obje olarak eyfel kulesi kullanılmış ama aynı yükseltiye sahip herhangi bir obje olabilir. Kullanmadığımız bir tabak, diğer takılarımızı koymamıza yardım edecek. Bu kullanışlı çalışmanın yapımı ise oldukça basit. Boya yardımı ile tabağı be objemizi istediğimiz renge boyuyoruz.


Bu kullanışlı çalışmanın yapımı ise oldukça basit. Boya yardımı ile tabağı ve objemizi istediğimiz renge boyuyoruz. Örneğimizde pembe ve beyaz tonları kullanılmış. Siz zevkinize ve dekorasyonunuza göre renk seçimi yapabilirsiniz.


Arzu edersek tabağuımıza desen de verebiliriz. Örneğimizde puantiye desen tercih edilmiş.


Silikon ile objemizi tabağımıza sabitliyoruz. Arzu ederseniz kuvvetli başka bir yapıştırıcı da tercih edilebilir.


Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra yüzüklük ve diğer takıları da koyabileceğimiz bu kullanışlı objemiz hazır. Bu sevimli çalışma, dağınıklığı ortadan kaldırmak için oldukça ideal. Sizde evde bulacağınız benzer objeler ile takılarınıza çekidüzen verebilirsiniz.


1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll