Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Galaksinin En Orjinal Hediyesini Arayanlara


Nehediyealsam.net sitesinde okuduğum bir yazı ilgimi çekti ve bu hediye alternatifini sizinle paylaşmak istedim. Hediye seçerken sınırları zorlamaktan hoşlananlardansanız, son dönemlerde tüm dünyada oldukça popüler olan bu hediye trendi sizin de ilginizi çekebilir. Dünya malı hediyeler ilginizi çekmiyorsa siz de sevdiklerinize galaksinin bağrında yatan bir yıldız hediye edebilirsiniz. Yıldızı satın aldığınızda size bir set veriliyor. Bu setin içinde yıldızınıza verdiğiniz ismi tastikleyen mühürlü bir setifika, yıldızınızın koordinatlarını belirten bir yıldız haritası, yıldızın çerçeveli portresi yer alıyor. Ben elle tutulur gözle görülür hediyeleri tercih etsem de bu hediye alternatifi ilgimi çekti. Hediye seçmek gerçekten zor bir iş. Ben hediye seçerken son ana kadar düşünür ve çok zor karar veriririm. Nehediyealsam.net sitesi benim gibi kararsız kişilere ışık tutmak için oluşturulmuş hediye arama motoru misyonu üstlenen güzel bir site. Babalar günü arifesinde tanıştığm bu siteyi sizinle de paylaşıyorum ki hediye seçerken bu sitenin sunduğu kolaylıklar sayesinde rahatça hediyenizi seçin.

Sitede uygun hediyeleri belirleyebilmek için bir arama motoru yer alıyor. Hediye alacağınız kişini cinsiyeti, ne amaçla hediye alınacağı gibi bilgileri girdiğinizde sizin için uygun hediye alternatifleri sıralanıyor. Bu da büyük zaman tasarufu sağlıyor.


Sitede yer alan hediye blog bölümünde de okurken kaeyif veren güzel paylaşımlar yer alıyor. Eğer hediye seçerken fikir almak ihtiyacı duyuyorsanız sitede yer alan hediye tavsiye bölümü sizin için ideal. Bu bölümde sitedeki üyelerle fikir alışverişi yapabiliyorsunuz. Kime ne için hediye almak istediğinizi yazdığınızda üyeler size fikirlerini sunuyor. Ben bu bölümü oldukça sevdim. Benim gibi kararsızlar için ideal bir bölüm olmuş.Babalar günü için hediye seçecek olan herkese kolaylıklar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll