Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Takılar Artık Daha Düzenli

Bayanların vazgeçemediği aksesuarların başında takılar geliyor. Her kıyafetle, her çanta ve ayakkabı ile uyum sağlayacak kadar çok takı modelini bayanların takı koleksiyonları arasında bulmak mümkün. Takı çeşitliliği çok olunca aradığını bulmak ta bir o kadar zorlaşıyor. İşte bu noktada tasarımcılar devreye giriyor. Hem takıları birarada tutan hem de göze hoş gelen tasarımlar yapmak ta tasarımcıların işi. Takı düzenleyici modelleri bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Çünkü uygun takıyı çabucak seçip almak pek çok bayan için önem taşıyor. Bu düzenleyiciler hem zaman tasarrufu sağlıyor hem de dekoratif görünümleri ile dağınıklığı ortadan kaldırıyor. En çok beğeni gören ve tercih edilen takı organizer modellerine göz atalım.

Ağaç şeklinde tasarlanmış küpe organizeri, Hem oldukça şık bir görünüme sahip hem de oldukça kullanışlı. bu ürün küpenin öteki tekini aramak için zaman kaybetmeye son veriyor.


Büstiyer şeklinde tasarlanmış takı ve aksesuar düzenleyici, sempatik görüntüsü ile bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu kullanışlı tasarım, hep çok göze sahip olduğu içi çok sayıda takıyı düzenli bir şekilde tutmaya olanak sağlıyor. Özellikle çok sayıda takıya sahip bayanlar için oldukça uygun bir tasarım.

Daha pratik bir ürün arayanlar için tasarlanmış Bling Ezz,  istenilen her yere monte edilebiliyor. Bu ütrünü isterseniz bir dolaba, isterseniz bir duvara isterseniz de panoya monte edebilirsiniz. Yapışkanlı olduğu için de kolay monte edilme imkanı sunar. 3 farklı şekle sahip olan bu ürün ile yüzükleriniz, küpeleriniz, kolye ve bileklikleriniz düzenli bir şekilde saklanabilecek.


Hayatı kolaylaştıran bu ürünleri ve daha fazla kullaışlı tasarım ürünlerini Pinigo sitesinden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Benim bu siteyi tercih etmemim sebepleri arasında güvenilir olması, uygun fiyatlı olması ve kargo ücreti konusunda oldukça yardımcı olmasıdır. Siz de benim gibi kargo ücretini düşünenlerdenseniz bu sitede kargo ücretinden kurtulmanız için size pek çok makul seçenek sunuluyor. Sitede yer alan ve ücretsiz kargo ile teslim edilen pek çok güzel ürün satışa sunuluyor. Kargo ücreti olmadan satın alabileceğiniz ürünlerden bazıları;

Dönebilen bıçak seti;

Dekoratif çerçeve;


Çanta Şeklinde tasarlanmış duvar saati;


Daha fazla ürün için buyrun; Kargo Ödeyen Ürünler

1 yorum:

 1. Merhaba,
  Sayfanızı yeni keşfettim ve çok beğendim. Sizi izlemeye aldım. Bana da beklerim:
  http://whiteglaze.blogspot.com
  Tekrar görüşmek ümidiyle,
  Kocaman Sevgilerimi bıraktım, kaçtım.. :)
  Beyaz Sır

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll