Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yıpranmış Ciltlerde Sarı Kantaron Etkisi Doğa, bize ihtiyaç duyduğumuz her şifayı veriyor aslında. Bitkisel tedavi son dönemlerde daha da popüler oldu. Doğru bitkiyi doğru yerde ve doğru şekilde kullandığımız zaman etkili sonuçlar elde etmek mümkün. Sarı kantoron bitkisi de doğanın bize sunduğu mucizevi bitkiler arasında yer alıyor. Sarı kantaron özellikle cilt üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip. Bu şifalı bitki uzun yıllardan bu yana cilt üzerinde oluşan yaraların tedavisinde kullanılıyor. Yoğun çalışma sonrası yorgun düşmüş veya soğuğun etkisi ile çatlamış ellerin şifasını da sarı kantoron bitkisinde bulmak mümkün.

Pürnem kozmetik ürünleri ile tanışmam firmanın bana hediye paketi göndermeleri ile başladı. Elleri çok kuruyan biri olarak Pürnem zeytinyağı ve sarı kantoron içerikli el kremini çok sevdim. Ellerim yumuşacık oldu. Artık ellerimin her suya temasından sonra bu kreme sarılıyorum.

Pürnem kozmetik ürünleri arasında çok beğendiğim bir diğer ürün ise yeşil çay özleri ile göz çevresini besleyen ve yorgunluk izlerini azaltmaya yardımcı olan göz çevresi kremi. 10 aylık bir bebek annesi olduğum için gece sık sık uyanıyoruz. Bu yüzden göz altlarımda şişlik ve morluklar hiç eksik olmuyordu. Bu krem benim göz altlarımda gözle görülür bir düzeltme yarattı. Gerçekten çok memnun kaldım.Yeşil çay özlü yoğun nemlendirici de özellikkle cilt kuruluğundan şikayet eden kişiler için oldukça ideal. Cildin nemli olması cilde elastikiyet kazandırdığı için kırışıklığın önlenmesinde oldukça faydalıdır.

2 yorum:

  1. sitesine bi göz atayım kaliteli ürünlere benziyor

    YanıtlaSil
  2. sarı kantaron otu aldım ama daha kullanamadan poşette nemden bayıldılar.kozmetik ürününe rastlamamıştım. teşekkürler..

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll