Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Buse'nin Doğum Günü Hazırlıkları -1-
Doğumunu dört gözle beklediğim tatlı kızımın1 yaşını kutlamak için hazırlık yapmak da beni epey heycanladırıyor. Zaman gerçekten çok çabuk geçiyor. Gözünüzün önünde sizin bir parçanız olan bir canlının günden güne büyümesi ve gelişmesi çok farklı ve tarifsiz bir duygu. Her geçen gün bir farklılık oluyor. Birgün yapamadığı birşeyi ertesi gün rahatlıkla yapabildiğini görmek te büyük mutluluk. Buse'nin dişleri biraz geç çıktığı için belki de ilk dişini gördüğümde yaşadığım mutluluğu ve heyecanı anlatmakta güçlük çekiyorum. Evlat bambaşka bir duyguymuş, yaşayınca daha iyi anlıyorum. Allah'ım isteyen ve bakabilecek herkese bu güzel duyguyu tattırır inşallah.

Buse'nin doğum günü bayrama denk geliyor ama bayramda pek çok kişinin şehir dışında olması sebebi ile doğum gününü iftar yemeği organizasyonu şeklinde Ramazan ayı içerisinde yapmaya karar verdik. Heyecanlı bir yapım olduğunu takip edenler biliyorlardır. O yüzden ben hazırlıklara çok önceden başladım. Sizinle de bu hazırlıkları paylaşmak istiyorum. Bu postum da benim için oldukça önemli olan şeker hamurlu kurabiyelerimize yer vermek istiyorum. Son dönemlerde şeker hamurlu kurabiyeler oldukça önem kazandı. Konsept doğum günü partilerinin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyorlar. Benim tercih ettiğim konsept pembe  - beyaz renklerin hakim olduğu bir konseptti. Çubuklu kurabiyelerimizi Çantada Kurabiye facebook sayfasının kurucusu Esra Hanım hazırladı. Tam istediğim gibi şekle ve tada sahip kurabiyelerimiz tam zamanında elime ulaştı. Esra Hanım gerçekten çok anlayışlı ve işinde çok başarılı. Sorunsuz olarak siparişlerimin elime ulaşmasını sağladığı için Esra Hanım'a çok teşekkür ederim. Şeker hamurlu kurabiye siparişi vermek isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Sipariş için tık tık.

İşte Buse'nin Şirin Şeker Hamurlu Çubuklu Kurabiyeleri


15 Adet sipariş vermiştim. Esra hanım 7 farklı şekil kullanmış. Hiçbiri arasında seçim yapamadım. Hepsi kendine  göre bir tatlılığa sahip. Herbirine ayrı bayıldım.Annem de hepsini çok beğendi ama yinede 2 tanesi annemin favorisi olmayı başardı. Buse 1 yaşında yazan kurabiye herkesin gözdesi olmayı başardı.


2 yorum:

  1. Çok güzel olmuşlar,çok keyifliler..:))

    YanıtlaSil
  2. Nice mutlu yaşlara! Kutlama da pek güzel olmuş!

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll