Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Marshall Visualizer ile Duvar Rengi Seçimi Çok Kolay


Dekorasyona ilgi duyanlar ya da duvar dekorasyonunda değşişiklik yapmak isteyenlerin oldukça faydalı bulacağı ve benim de sevdiğim bir uygulamayı sizinle paylaşmak istiyorum.
Duvar dekorasyonuna öncelikle duvar rengine karar vererek başlamak gerekiyor. Diğer tüm detaylar duvar rengine göre şekillendiği zaman daha uyumlu bir görünüm elde etmek mümkün oluyor.Duvar rengi seçimi katalogtan yapıldığı zaman çok ta sağlıklı sonuçlar vermiyor.

Marshall markasının harika bir uygulaması var. Bu uygulama sizin duvarınıza istediğiniz rengi canlı olarak görmenize olanak sağlıyor. Rengini değiştireceğiniz duvarı kamera ile çekip sisteme kayıt sağlıyorsunuz. Daha sonra ise markanın renklerinden denemek istediğiniz tonları seçiyorsunuz. Saniyeler için deneke istediğiniz renk duvarınıza uygulanıyor. Bu faydalı uygulamayı  İsterseniz Android, ister iOS destekli telefonunuza veya tabletinize yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonraki aşamalr oldukça basit. 


 Kararsız kaldığınız mekanları kamera ile uygulamaya taşıyın, gerisini Marshall Visualizer uygulamsına bırakın. Hayatı kolaylaştıran bu yenilik için Marshall'ı tebrik etmek istiyorum:)

Daha detaylı için uygulamayı konu alan bu videoyu izleyebilirsiniz. Ben bu Marshall Visualizer'ın oldukça faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.1 yorum:

  1. Muhteşemmiş...Çok güzel bir paylaşım,tam sezonu;)Teşekkürler...Sevgiler...

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll