Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 Halı Modası: Asimetrik Desenler

Ev dekorasyonunda en önemli tamamlayıcıların başında halılar geliyor. Halı modası mobilya kadar sık değişmese de, halı üreticileri ürün koleksiyonlarını yeniliyorlar. 2014 halı kataloglarına göz attığımızda asimetrik desenlere sahip halıların ön plana çıktığını söylemek mümkün. Asimetrik modellere sahip modeller özellikle modern dekore edilmiş evlerin dekorasyonunu tamamlamada oldukça başarılı. Modern kesimlere sahip modellerde tasarlanmış halılar özellikle oturma odası ve salon dekorasyonlarında sıklıkla tercih ediliyor. 2014 yılında dekorasyonda pembe rengin oldukça popüler olduğunu düşünecek olursak, 2014 halı modellerinde de pembe rengin esintilerine sıklıkla rastlamak mümkün. modern dekorasyonunuzu tamamlamak için modern kesimlere sahip halı modelleri arayışında iseniz derlediğim asimetrik kesim halı modelleri size fikir verebilir.


2 yorum:

  1. great interiors !
    xo

    http://devsnochaos.blogspot.fr/

    YanıtlaSil
  2. Hepsi rengarenk ve cıvıl cıvıl olsalar da simetri hastalığım nedeni ile pek bana göre değiller. Farklı ürünler ve dekorasyon uygulamaları konusunda fikir verdiği için yararlı bir post. Ben aydınlık evlere bayıldığım için iç geçirerek baktım her fotoğrafa.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll