Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bu Takı Şifonyerleri Çok Kullanışlı


Bir bayanın en çok önem verdiği aksesuarların başında takılar geliyor. Uygun model ve renkte takı seçimi kıyafetleri bütünleyerek, şıklığı tamamlıyor. Bu yüzden biz bayanlar takı alışverişlerinde biraz bonkör davranıyoruz. Renk renk, çeşit çeşit takılar bizi cezbediyor, dayanamıyoruz. Her bayanın favorisi olan takı grubu farklıdır. Kimisi yüzükleri, sever kimisi kolyeden vazgeçemez. Benim ise düşkünlüğüm daha çok küpelere. Kaç çift küpem var, sayısını bile bilmiyorum. Bu çekici ve tamamlayıcı aksesuarları alması çok güzel ama bu kadar çok takıyı saklamak sıkıntı yaratıyor. Tasarımcılar da takıları organize etmek için çok hoş ürünler tasarlıyorlar. İnternette dolaşırken  gördüğüm takı şifonyerleri hem çok sempatik hem de çok kullanışlı.

Vintage dekorasyon tarzına uygun olarak tasarlanmış bu modeller özellikle genç kızların odasına çok yakışacağını düşünüyorum. Tabiki dekorasyonunuza uyuyorsa yatak odanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben oval hatlara sahip takı düzenleyici dolabı daha çok beğendim. Üst kısmının açılarak ayna olması kendisini makyaj masası olarak da kullanmaya olanak tanıyor.1 yorum:

  1. Merhaba,
    İade-i ziyarete geldim ve çok beğendim blogunuzu,tam benlik:) Herşey var..
    Görüşmek üzere:)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll