Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tasarımı İle Dikkat Çeken Okul Çantaları


Günümüzde tasarım, işlevsellik ile birleşince ortaya hem yaratıcı hem de kullanışlı ürünler ortaya çıkıyor. Tasarım ürünler tüketicilerin beğenisi çektiği için ürünlerin tercih edilme oranları attığından dolayı, hemen hemen tüm ürün kategorilerinde tasarım ürünlere rastlamak mümkün. Ben de gördüğüm tasarım ürünleri bloğumda paylaşmak mutluluk duyuyorum. Hayvan figürü ile tasarlanmış bu okul çantalarını hepsiburada.com sitesinde görünce sizinle paylaşmak istedim. Özellikle çocukların ilgisini çeken bu modeller, yetişkinlerin de beğenisini toplamayı başarıyor. Benim kızım pembe rengi ve kelebek figürünü çok sevdiği için ben en çok bu çantayı beğendim.
Littlelife Animal Daysack koleksiyonunda daha pek çok model bulunuyor. Siz de bir çocuğa hediye almak isterseniz size fikir verebilir düşüncesi ile beğendiğim okul çantası modellerini sizinle paylaşmak istedim.Eastpak çanta modelleri de dikkat çekici desenleri ve kullanışlı tasarımları ile en çok tercih edilen okul çantaları arasında yer alıyor.
Anaokul ve ilkokul öğrencileri için tasarlanan çekçekli okul çantaları taşıma kolaylığı sağladığı için aileler tarafından tercih ediliyor. Tasarımında çizgi film karakterlerinin kullanıldığı modeller, çocukların bu çantaları zevkle kullanmasını sağlıyor.

1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll