Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sıcacık Renklerle Isıtan Ev Dekorasyonu

Sıcak renkler mekana ferahlık verdiği gibi kişiye de enerji aşılıyor. Bu yüzden sıcak renklerle dekore edilmiş evler beğenimi topluyor. Siz de canlı renklerin cazibesinden kendinizi alamıyorsanız bu renklere evinizde yer verebilirsiniz. Hangi rengi kullanacağınıza karar veremediyseniz ya da renklerin toplam enerjisinden faydalanmak istiyorsanız renkli bir ev dekore edebilirsiniz. Rengarenk dekorasyona sahip ev örneğini sizinle paylaşmak ve renkleri nerelerde kullanabileceğinize dair fikir aşılamak istiyorum.

Sandalyelerde ,aksesuarlarda ve avizede kullanılan sıcak renkler dekorasyonu çarpıcı bir hale getirmiş. Avizenin renkleri yanında modelini de beğendiğimi söylemek istiyorum.


Mobilyalarınıza da ufak dokunuşlarla renklerin büyüsünü taşıyabilirsiniz. Örnekte olduğu gibi renkli çıkartmalar işinizi görebilir.


Cıvıl cıvıl bir dekorasyon için koltuk renginizi ve aksesuarlarınızı da canlı renklerden seçebilirsiniz. Örnek evimizde kullanılan mavinin tonunu çok beğendim. Mavi ile kombineli olarak kullanılan turuncu, sarı ve yeşil renkleri de dekorasyona çok yakıştırdım.


Raf, dolap ve çekmece içlerini renkli kağıtlarla kaplayarak renkli bir görünüm elde edebilirsiniz. Çekmece ve dolap kapaklarını genelde açık tutmadığımız için bu uygulamanın raflarda daha hoş duracağını belirtmek isterim.5 yorum:

 1. Rengarenk ben de isterim. Aslında şöyle olsun benim ki beyaz olsun dekorda ki bi cok sey renkli olsun. Böylece istedigim zaman değiştirebilirim :)

  YanıtlaSil
 2. Rengarenk çok güzelmiş :) Beyazda ana renk olarak kullanılmış, çok beğendim :)

  YanıtlaSil
 3. Sonsuzluk hissi verdi, bana.

  YanıtlaSil
 4. Very beautiful your blog!! I thank you a lot for your visit!
  Have a nice week!

  Annarita

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll